reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy spacer

pierwszy spacer


  • Wszystkich głosujących
    8
reklama
Witajce,

Moja mala urodzila sie w pazdzierniku - kiedy pogoda nie dopisywala. Poczatkowo - jak skonczyla tydzien, ubieralam ja i otwieralam okno w pokoju - tak na 15 - 20 min. Pierwszy spacer byl jak skonczyla dwa tygodnie i trwal krotko - 15 min. Wychodze z nia codziennie, a jak jest bardzi wietrznie lub deszczowo, to otwieram okno, tak by codziennie miala porcje swierzego powietrza.
 
mój synuś na pierwszy prawdziwy spacer załapał się dopiero po miesiącu bo był wcześniej chory :( w szpitalu zarazili go grąkowcem a później jak trafił do innego szpitala to zaraził się zapaleniem płuc dlatego też nam się trochę opóźniło :(
 
ja urodziłam 10 listopada, a 26 byliśmy na pierwszym spacerze który trwał ok 2 godzin. Do 1,5 roku były często takie długie spacery i mały nie zachorował ani razu. Jak zaczęłam pracować nie miałam już tyle czasu więc spacery były krótsze ale i tez zaczęły sie wirusy i inne choróbska wiec nie wychodzilismy juz tak często.
 
Do góry