reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy stolik

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Hej dziewczyny! Kiedy kupowałyscie pierwszy stolik i krzeselko dla dziecka? Słyszałam że 2latek juz powinien mieć swoj taki kącik, moja gwiazda ma 2,5 roku i zastanawiam sie co wybrać, na co zwrocic uwagę. Może polecacie jakies rozwiązania na Dluzej, ktore rosną z dzieckiem?
 
reklama
Ja kupiłam budżetowy - żeby nie było żal ciastoliny/ mazaków/ naklejek: ) myślę że będzie do czasu pierwszego biurka:) i żeby były krzesła stabilne, ciężkie:)
 
Mojemu kupiłam w okolicy drugich urodzin pierwszy stolik i krzesełko.

W planach był zestaw rosnący z Ikei ale jak już po niego pojechałam to wyszłam z najtańszym drewnianym zestawem :)
 
Stoik lack w zupełności wystarczy.
Z krzesełkami było ok, my nie zamienialiśmy na piłkę, ale wg fizjo tak jest zdrowiej.
 
reklama
Ja kupiłam synkowi stolik i 2 krzesełka jak miał 20 miesięcy. Stolik otwierany, chowamy tam kartki i kredki. Polskiej firmy. Mamy niebieski z misiami, pasuje nam do wystroju pokoju. W ogóle podoba mi się idea otwieranego stolika, żeby te kartki gdzieś chować. Łatwo się go myje, bo był ubrudzony już chyba wszystkim i dalej jest niebiesko - biały.
 

Załączniki

  • 8A0B870E-DBC1-45B7-962A-45D13B342AC9.jpeg
    8A0B870E-DBC1-45B7-962A-45D13B342AC9.jpeg
    55 KB · Wyświetleń: 46
Do góry