reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne

MamaWojtusia15

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie Dzieciątko. Pierwszy test zrobiłam bardzo wcześnie jeszcze przed okresem i wyszedł taki cień cienia ucieszyłam się za trzy dni powtórzyłam test i negatywny czekałam do dnia wystąpienia miesiączki zrobiłam ten czuły test i negatywny. Jeszcze nie dostałam okresu dlatego w poniedziałek jak nic się nie zmieni pójdę na betę. Chciałam zapytać może są tu takie dziewczyny które spotkała taka sytuacja że pomimo testu były w ciąży? Może podzieli się swoją historią pozdrawiam wszystkich serdecznie
IMG_20190914_133503.jpeg

reklama

MamaWojtusia15

Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny tak to jest jak się bardzo chce aż urojenia się robią w takim razie czekam na @ i liczymy dalej

bea25ta

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
1
Widać cień cienia cieniowatego. Mogło coś ruszyć w górę i tyle. Jak kolejne wyszły negatywne po kilku dniach to na ciążę w tym cyklu nie licz. Powodzenia przy następnym testowaniu ;*

Rozwiązania
0
Witam jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie Dzieciątko. Pierwszy test zrobiłam bardzo wcześnie jeszcze przed okresem i wyszedł taki cień cienia ucieszyłam się za trzy dni powtórzyłam test i negatywny czekałam do dnia wystąpienia miesiączki zrobiłam ten czuły test i negatywny. Jeszcze nie dostałam okresu dlatego w poniedziałek jak nic się nie zmieni pójdę na betę. Chciałam zapytać może są tu takie dziewczyny które spotkała taka sytuacja że pomimo testu były w ciąży? Może podzieli się swoją historią pozdrawiam wszystkich serdecznieZobacz załącznik 1022450
Ja tak miałam. Ostatnia miesiączka 04.12.2018. W styczniu już nie, więc zrobiłam test tydzień po i negatywny. Pozytywny test wyszedł na początku lutego br. Niestety w marcu poroniłam. Staramy się z mężem cały czas dalej. Tydzień temu robiłam test i nic ale jestem jeszcze przed planowaną miesiączką. W każdym razie skończyłam dziś 3 opakowanie luteiny żeby wyregulować cykle. Mam nadzieję że tym razem @ nie przyjdzie. Mam większy brzuch i ogromny apetyt co mi się raczej nie zdarza. Zobaczymy. Tobie oczywiście życzę żeby jednak to była ciąża. Powodzenia

MamaWojtusia15

Rozwiązania
0
Ja tak miałam. Ostatnia miesiączka 04.12.2018. W styczniu już nie, więc zrobiłam test tydzień po i negatywny. Pozytywny test wyszedł na początku lutego br. Niestety w marcu poroniłam. Staramy się z mężem cały czas dalej. Tydzień temu robiłam test i nic ale jestem jeszcze przed planowaną miesiączką. W każdym razie skończyłam dziś 3 opakowanie luteiny żeby wyregulować cykle. Mam nadzieję że tym razem @ nie przyjdzie. Mam większy brzuch i ogromny apetyt co mi się raczej nie zdarza. Zobaczymy. Tobie oczywiście życzę żeby jednak to była ciąża. Powodzenia
Rowniez życzę wszystkiego dobrego. Ja nadal czekam na okres

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
X Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi .Pomocy Potrzebuję porady 1
L Pierwszy poród - wyprawka do szpitala Potrzebuję porady 18
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 10
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
B Pierwszy trymestr - dziwna wydzielina czy to woda? Potrzebuję porady 3
B Skurcze brzucha pierwszy trymestr Potrzebuję porady 15
Marynia88 Pierwszy raz u fryzjera... Pielęgnacja 18
A Pierwszy dzień Maluszka w domu Potrzebuję porady 0
Lens.pens Cytomegalia- nieprzebyta choroba Potrzebuję porady 31
nowamloda12 Pierwszy poród :) Potrzebuję porady 19
M Karmienie piersią a pierwszy okres Potrzebuję porady 16
SleepingBeauty Pierwszy kubek dla niemowlęcia Potrzebuję porady 9
C Pierwszy miesiac z Castagnusem Potrzebuję porady 3
A Łyżeczkowanie / pierwszy okres Potrzebuję porady 4
M Jaka była wasza reakcja kiedy pierwszy raz zobaczyłyście swoje dziecko? Potrzebuję porady 8
M Ile miesięcznie kosztuje dziecko przez pierwszy rok życia. Potrzebuję porady 16
JestemMamą Kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem? Potrzebuję porady 23
A Dolegliwości w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
G Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 25
aga6 Usg genetyczne 1 trymestru Lux med Potrzebuję porady 9
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
M pierwszy wózek dla dziecka Potrzebuję porady 26
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 4
M pierwszy trymestr Potrzebuję porady 14
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
L Szybki pierwszy poród a jak z drugim? Potrzebuję porady 17
K Przyjmę porady i dużo wsparcia - od zaraz! Młodziutkie mamy 8
K Proszę o wskazówki/ pierwszy wykres Potrzebuję porady 22
L Bardzo chuda osoba w ciąży i spadek wagi Potrzebuję porady 31
M Kleik ryżowy poraz pierwszy. Potrzebuję porady 2
akino_m Odparzenie po raz pierwszy w 14tym mies Potrzebuję porady 10
C Czy to był pierwszy ruch ? Potrzebuję porady 1
G Pierwszy wyjazd z pierwszym dzieckiem. Potrzebuję porady 2
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 0
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie dzieci - porady 1
Z Pierwszy słoiczek - nagłe wymioty Żywienie 1
pchelka10.05 szczepionka na pneumokoki u 4 latki ??! Pierwszy raz !! Mały alergik 4
K pierwszy wózek Plotki wózkowo - koleżeńskie 42
L Pierwszy rowerek biegowy Roczniaki i dwulatki 26
M Pierwszy posilek maluszkow Dzieci urodzone we wrześniu 2013 35
G Pierwszy dzien szkoły Przedszkolaki 1
All-me Pierwszy spacerek Dzieci urodzone w sierpniu 2013 6
J Pierwszy kontakt a karmienie piersią - prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Żywienie 0
J Pierwszy kontakt mamy z noworodkiem a karmienie piersią - ankieta Karmienie piersią 0
aniakce Gra Ravensburger Tic Tac Pierwszy Zegar. Przedszkolaki 0
elusl Pierwszy spacer noworodka Porady położnej 0
ewusia34 Ubranka dla dziewczynki na pierwszy rok Ogłoszenia- Białystok 0
olis23 Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków. Mamusie bliźniat, trojaczków i... 15373