reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne

MamaWojtusia15

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2019
Postów
232
Witam [emoji8] jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie Dzieciątko. Pierwszy test zrobiłam bardzo wcześnie jeszcze przed okresem i wyszedł taki cień cienia ucieszyłam się za trzy dni powtórzyłam test i negatywny czekałam do dnia wystąpienia miesiączki zrobiłam ten czuły test i negatywny. Jeszcze nie dostałam okresu dlatego w poniedziałek jak nic się nie zmieni pójdę na betę. Chciałam zapytać może są tu takie dziewczyny które spotkała taka sytuacja że pomimo testu były w ciąży? Może podzieli się swoją historią [emoji8] pozdrawiam wszystkich serdecznie
IMG_20190914_133503.jpeg
 
reklama
Dzięki dziewczyny [emoji3] tak to jest jak się bardzo chce aż urojenia się robią [emoji16] w takim razie czekam na @ i liczymy dalej [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Widać cień cienia cieniowatego. Mogło coś ruszyć w górę i tyle. Jak kolejne wyszły negatywne po kilku dniach to na ciążę w tym cyklu nie licz. Powodzenia przy następnym testowaniu ;*
 
Witam [emoji8] jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie Dzieciątko. Pierwszy test zrobiłam bardzo wcześnie jeszcze przed okresem i wyszedł taki cień cienia ucieszyłam się za trzy dni powtórzyłam test i negatywny czekałam do dnia wystąpienia miesiączki zrobiłam ten czuły test i negatywny. Jeszcze nie dostałam okresu dlatego w poniedziałek jak nic się nie zmieni pójdę na betę. Chciałam zapytać może są tu takie dziewczyny które spotkała taka sytuacja że pomimo testu były w ciąży? Może podzieli się swoją historią [emoji8] pozdrawiam wszystkich serdecznieZobacz załącznik 1022450
Ja tak miałam. Ostatnia miesiączka 04.12.2018. W styczniu już nie, więc zrobiłam test tydzień po i negatywny. Pozytywny test wyszedł na początku lutego br. Niestety w marcu poroniłam. Staramy się z mężem cały czas dalej. Tydzień temu robiłam test i nic ale jestem jeszcze przed planowaną miesiączką. W każdym razie skończyłam dziś 3 opakowanie luteiny żeby wyregulować cykle. Mam nadzieję że tym razem @ nie przyjdzie. Mam większy brzuch i ogromny apetyt co mi się raczej nie zdarza. Zobaczymy. Tobie oczywiście życzę żeby jednak to była ciąża. Powodzenia
 
Ja tak miałam. Ostatnia miesiączka 04.12.2018. W styczniu już nie, więc zrobiłam test tydzień po i negatywny. Pozytywny test wyszedł na początku lutego br. Niestety w marcu poroniłam. Staramy się z mężem cały czas dalej. Tydzień temu robiłam test i nic ale jestem jeszcze przed planowaną miesiączką. W każdym razie skończyłam dziś 3 opakowanie luteiny żeby wyregulować cykle. Mam nadzieję że tym razem @ nie przyjdzie. Mam większy brzuch i ogromny apetyt co mi się raczej nie zdarza. Zobaczymy. Tobie oczywiście życzę żeby jednak to była ciąża. Powodzenia
Rowniez życzę wszystkiego dobrego. Ja nadal czekam na okres [emoji2]
 
reklama
Do góry