reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy test ciążowy.

Powiem Wam ze się załamałam .. cmi mnie od kilku dni podbrzusze a jestem przed terminiem miesiączki , od wczoraj delikatne plamienia mam co jakiś czas , w śluzie taka kawa z mlekiem i w głowie mam tylko jedno , ze będzie to samo co w zeszłym miesięcu . Biochemiczna ☹️ Oznaczyłam betę , wieczorem będą wyniki , Masakra !!
trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze, daj znać jak wyniki bety ❤️
 
reklama
Powiem Wam ze się załamałam .. cmi mnie od kilku dni podbrzusze a jestem przed terminiem miesiączki , od wczoraj delikatne plamienia mam co jakiś czas , w śluzie taka kawa z mlekiem i w głowie mam tylko jedno , ze będzie to samo co w zeszłym miesięcu . Biochemiczna ☹️ Oznaczyłam betę , wieczorem będą wyniki , Masakra !!
I jak wynik ?
 
Zanim oznczylam betę miałam jeszcze jeden test ciąży czułość 25 mlu , zrobiłam go wczoraj bo w zeszłym miesiącu przy biochemie te kreski były ale bardzo blade nawet dzień czy w dniu miesiączki zanikały praktycznie , ja nie wiedziałam co sie dzieje bo jak tylko zaczęłam plamić te kreski bledly . Wiem ze intensywność kresek nie jest żadnym wyznacznikiem ale po plamienie myślałam Ze to koniec , a ku mojemu zdziwieniu wyszło coś takiego .
6EFD9C7F-4BF2-452A-BF48-F11038B610C4.jpeg
 
Byłam tez na szybko u ginekologa , mówi ze widać ciałko żółte, ze jest małe bo ciąża jest mała , macicy nic nie widać bo jest za wcześnie (wiadomo) ale nie ma krwi w macicy czy jajowodach
 
reklama
Do góry