reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy test ciążowy.

Hej,
Ja tez zrobiłam test przed @ (3 dni) z ciekawości bo pojawiły się pierwsze objawy,tj. tkliwość piersi, i tez wyszla blada kreska :) dzisiaj moja blada kreska ma 15 miesięcy 😁
Trzymam kciuki, Powodzenia 🙂
 
reklama
Moim zdaniem robienie testu tak wczesnie jest bez sensu, po co ten stres 🤷‍♀️ Najlepiej poczekać aż miesiączka spóźni się chociaż te 3 dni i dopiero wtedy zrobić.
Dla mnie większy stres to czekać do dnia miesiączki w niewiedzy. Też zawsze robiłam kilka dni przed okresem, a ten pozytywny wyszedł mi 5 dni przed.
Każda z nas jest inna. Jednych może stresować 1 krecha na teście, a innych stresuje czekanie do okresu.
Mnie 1 krecha w ogóle nie stresowała, bo wiedziałam, że jeszcze jest czas. A jak była szansa, że coś może się już pojawić to czemu by nie sprawdzić?
Bardziej bez sensu było wydawanie kasy na testy 😂 ale potem kupowałam za 3 zł w kauflandzie😄
Co do autorki testu, kreskę widać jeśli odczytana w prawidłowym czasie to coś z tego może być 😍
 
Dlaczego bez sensu? Test jest pozytywny i to jest jakaś informacja więc sens chyba był :)
Ja nie dostrzegłam kreski na tym teście, każda z nas ma inny telefon, inny wyświetlacz, jedne dziewczyny widzą kreski, drugie nie widzą, kreski tez mogą być fabryczne 🤷‍♀️ Dlatego sadze ze wykonywanie testu tak wczesnie gdzie jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze będzie gruba mocna krecha jest bez sensu, już lepiej iść na betę jak niecierpliwość nie daje spokoju
 
Ja nie dostrzegłam kreski na tym teście, każda z nas ma inny telefon, inny wyświetlacz, jedne dziewczyny widzą kreski, drugie nie widzą, kreski tez mogą być fabryczne 🤷‍♀️ Dlatego sadze ze wykonywanie testu tak wczesnie gdzie jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze będzie gruba mocna krecha jest bez sensu, już lepiej iść na betę jak niecierpliwość nie daje spokoju
Ja zobaczyłam jak zdjęłam folie z tel 😂
 
K
Ja nie dostrzegłam kreski na tym teście, każda z nas ma inny telefon, inny wyświetlacz, jedne dziewczyny widzą kreski, drugie nie widzą, kreski tez mogą być fabryczne 🤷‍♀️ Dlatego sadze ze wykonywanie testu tak wczesnie gdzie jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze będzie gruba mocna krecha jest bez sensu, już lepiej iść na betę jak niecierpliwość nie daje spokoju
Kreska jest jasna ale jak nic jest obecna :) beta nie da na tym etapie niczego czego nie da test - bo zbyt szybko zrobiona też może wyjść negatywna kiedy ciąża z tego będzie :)
 
reklama
Do góry