reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy trymestr a farbowanie włosów

Kasienka34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2020
Postów
765
Hej jestem jak w temacie pierwszy trymestr ciąży i niedługo też wizytę u fryzjera są różne opinie ale nikt nie potrafi potwierdzić czy farbowanie jest szkodliwe czy nie zwłaszcza w tym okresie czekam na Wasze porady z góry dziękuję 🙂🙂🙂🙂
 
reklama
Farbowanie nie jest szkodliwe. Powiedz tylko fryzjerce, że jesteś w ciąży. Wtedy może użyć farb bez amoniaku.
 
W związku z tym, że nie ma badań ani jednoznacznie potwierdzających szkodliwość farbowania dla płodu, ani jednoznacznie potwierdzających brak takiej szkodliwości specjaliści zalecają wstrzymanie się z farbowaniem przynajmniej do 2 trymestru, kiedy to już dziecko jest mniej podatne na uszkodzenia. Farby zawierają wiele szkodliwych substancji, nie tylko amoniak. Samo wdychanie ich może być potencjalnie niebezpieczne, nie tylko wnikanie przez skórę.
 
Skoro tak piszesz to w sumie sama już nie wiem może warto pochodzić w odrostach dla dobra fasolki która mam nadzieję tym razem się rozwija mam dylemat bo poprzednim razem robiłam i włosy i tak się to skończyło ☹️
 
Skoro tak piszesz to w sumie sama już nie wiem może warto pochodzić w odrostach dla dobra fasolki która mam nadzieję tym razem się rozwija mam dylemat bo poprzednim razem robiłam i włosy i tak się to skończyło ☹️
Niekoniecznie była to wina farby, nie obwiniaj się. Teraz coraz częściej dochodzi do poronień, znam mnóstwo osób, które przeżyły taką stratę, a ja sama jak narazie nie poroniłam, ale 5 lat nie mogłam zajść w ciążę. Jednak co do farby, to myślę, że nie warto ryzykować, ale oczywiście jak zdecydujesz inaczej nikt nie powinien Cię strofować. Powodzenia. 🤗
 
Niekoniecznie była to wina farby, nie obwiniaj się. Teraz coraz częściej dochodzi do poronień, znam mnóstwo osób, które przeżyły taką stratę, a ja sama jak narazie nie poroniłam, ale 5 lat nie mogłam zajść w ciążę. Jednak co do farby, to myślę, że nie warto ryzykować, ale oczywiście jak zdecydujesz inaczej nikt nie powinien Cię strofować. Powodzenia. 🤗
Dziękuję za dobre słowa🙂słowa otuchy zawsze się przydadzą🙂ale spróbuję wytrzymać i pójdę jak minął te najbardziej stresujące 3 miesiące żebym później się nie zastanawiała tak jak było to ostatnim razem🙂nie dziękuję żeby nie za peszyć 😉
 
reklama

Podobne tematy

Odpowiedzi
28
Wyświetleń
42 tys
Deleted member 176021
D
Do góry