reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Musze się też pochwalić Alunia jak leży na brzuszku to też potrafi główke obrócić na drugi boczek i przy tym wcale sie nie złości ....:happy::happy:

Wręcz lubi pozycję na brzuszku
 
reklama
To i ja się pochwalę :-) Mariczka całkiem nieźle kręci główką na boki leżąc na brzuszku :-) A dziś właśnie pierwszy raz się do mnie uśmiechnęła świadomie!!! Tzn. tak sądzę że to był świadomy uśmiech ;-)
No i muszę Wam podpowiedzieć pewną fajną zabawę :-) Otóż mam książkę "zabawy umysłowe dla niemowląt" i jest tam opisana zabawa polegająca na patrzeniu dzidzi w oczka i pokazywaniu języka wydając przy tym różne dźwięki. Dzieci wg. książki często reagują na taką zabawe same wystawiając jęzorek. No i Mariczka właśnie tak robi! Wygląda to super komicznie i obie mamy fajną zabawę :-) Polecam!
 
Ines musze sprobowac ;-)

A jak jest z odglosami Waszych maluszkow? bo nie sie wydaje ze Dawidek zaczyna cos tam sobie mamrotac ... jak zostaje sam w pokoju i nie spi to tak wlasnie sobie "gada" - wydaje narazie oczywiscie dzwieki typu "aaa" "grrr" , ale to zawsze juz cos :happy:
 
Gufi o tak mruczenie przez sen to podstawa :laugh2:

Dawidek zrobil dzisiaj WIEEEELKI postep ... pierwszy raz nie plakal przy kąpieli :laugh2:;-):happy: ... moze w koncu zacznie mu sie podobac ;-):-)
 
Dziś moja mała przespała całą noc z jedną maleńką przerwą!!!!! :szok: :-) Zasnęła po kąpieli o 19.30 i spała do 3 w nocy... dostała cyca, zasnęła, przeniosłam ją do jej łóżeczka i spała do 7 rano!!!!!!!! :szok: BŁAGAM OBY TAK JUŻ WYGLĄDAŁY NOCE!!!!!!!! ;-)
 
Oj jabym chciala aby moj synus tez tak juz przesypial ;-) .. jak narazie wstaje o 3, 6 a o 9 nie ma juz mowy o spaniu :laugh2:
 
Mamuska - sorka ze odpwoiadam dopiero teraz na Twoje pytanie .Hani odpadl w koncu pepek,jak miala 1 miesiac i 3 dni.Wygladal oblesnie ale ponoc tak bylo prawidlowo.Blee..nie lubie kikutow pepowinowych.

Moja mala coraz rzadziej placze przy przewijaniu - sukces.
Usmiecha sie coraz czesciej i ma ich rozne rodzaje.
I podobnie jak Wy,chcialabym aby moja mala spala tak jak dzis.Zasnela o 22,obudzila sie o 4:40 a potem o 8.Ogolnie nie moge narzekac na nocki,no ale ta byla super mimo pawia.


Pozdrawiam
 
Moja malutka też już się chyba uśmiecha świadomie (w każdym razie tak to wygląda). Do babci i do misia... do mamusi jakoś nie chce. I wielki sukces (znowu misia)! Wczoraj malutka śledziła wzrokiem misia przesuwanego jej przed oczkami po pełnym łuku! 190 stopni! Od prawej do lewej! Ależ jestem z niej dumna!!!:-)
 
reklama
moja chyba tez zaczela sie usmiechac :-) wczoraj rano po zbudzeniu i nakarmieniu strzelila takie trzy usmieszki do mnie, a dzis jeden za to szeroki!!! moj maz od srody jest poza domem i twierdzi, ze pewnie zmyslam z tym usmiechem :eek: i ze jak wroci jutro to potwierdzi, czy to prawda.
 
Do góry