reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Mozemy sie pochwalic jak Dawidek dzisiaj slicznie spal w nocy :happy:
Zjadl o 20 zasnal, obudzil sie o 1 i ponownie zasnal ... wstal na mleczko o 6 , zasnal i obudzil sie dopiero przed chwila ... teraz mamrota sobie cos pod noskiem i slicznie sie usmiecha :happy: .. a mamusia szczesliwa i wyspana :laugh2:
 
reklama
MARICZKA DIŚ SIĘ PIERWSZY RAZ ROZEŚMIAŁA!!!!! :-) :-) :-)
Wyglada to CUDNIE! Marszczy lekko nosek i hihocze popiskując słodko przy tym! :-) Może uda mi się pstryknąc jej niedługo fotkę to wam wkleję :-)
 
moja Ninka sie juz pieknie do nas usmiecha :-) a ponizej fotka z podnoszeniem glowki - wczoraj tak trzymala glowe jakies 2 min bez przerwy!!!
 
Hihih gufi,teraz jak mala wyczuje baze,to polubi pozycje na buszku :)

Za to Hania wczoraj wieczorem,zasmiala sie w glos.Polaskotalam ja skarpetka (jej dla scislosci) po buzce i chichrala sie.Ale to bylo fajne.Sie jej wyrwalo :)

Druga rzecz,mloda teraz jak sie budzi w dzien to nie wzywa nas palczem,tylko sobie oglada swoje rybki na karulelce i cala reszte,a jak sie nad nia nachyla ktos to stzrela wielkiego banana :-D
 
Ninka dzis konczy 2 miesiace i juz umie:
- pieknie sie usmiechac (dzis nawet zachichotala :tak:)
- podnosic glowke i trzymac ok. 1-2 min
- wodzic oczkami za zabawkami i mama jak chodzi po pokoju
- gugac po swojemu
- swiadomie bawic sie lapkami i pakowac do buzi
 
Wszystkiego najlepszego dla Nineczki
A moja Emilka urodziła się równe cztery tygodnie temu - i mam wrażenie że też się juz do mnie usmiechneła dwa razy i ślicznie trzyma główkę a jak lezy na brzuszku to umie przenieść główkę z jednego boku na drugi i uważnie słucha jak jej mamusia śpiewa (czytaj fałszuje:-D :laugh2: )
 
Małgosia skończyła w środę trzy tygodnie i z każdym dniem widzę jak się rozwija. Wydaje z siebie coraz więcej dźwięków, coraz więcej obserwuje, reaguje na grzechotki, a poza tym czasem się ślicznie uśmiecha szczególnie przez sen. (nie wiem czy to świadome czy nie, ale ostatnio miałam taką fajną przygodę: patrzyła mi na twarz uważnie a ja powiedziałam - mamusia cię kocha - a ona uśmiechnęła się pięknie :-D .)
 
moja kruszynka niedawno skończyła miesiąc i jak do tej pory potrafi wodzić oczkami za mamusią,przenosić główkę jak leży na brzuszku,ładnie trzyma główkę jak jest "pionizowana":-p ,a od kilku dni cudownie się uśmiecha:]a,no i sama próbuje trzymać butle przy karminiu;-)
 
reklama
moja malutka dzis zlapala grzechtoke, ktora jej podalam i tak sobie trzymala w lapce i wymachiwala pare minut, a na koniec wlozyla sobie do buzi :-) a przed chwila starsznie nas zaskoczyla, bo przekrecila sie sam z brzuszka na plecy :szok: chyba musimy zaczac na nia uwazac!!!
 
Do góry