reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Nasza Amelka ostatnio to coraz wiecej zaczyna "gurzyc" i jest to cudowne.... a w poprzedni weekend zrobila niespodzianke mamci i tatusiowi i usmiecjnela sie na glos :laugh2:
Oj jak te Nasze pociechy szybko rosna :-)
 
reklama
GRATULUJĘ POSTEPÓW WSZYSTKIM MALUSZKOM :-)

Marika też robi ogromne postepy! :-) Gada jak najęta do misiów na karuzelce, śledzi każdego misia wzrokiem, uśmiecha się do nich. Jak leży na macie to drze się strasznie na wiszącego nad nią lewka i wali go z całej siły łapką :-D Rozmawia ze mną i hihocze głośno :-) Uwielbia ssać swoje rączki i przyglądać się im. A przewijak to chyba jej "pokój zwierzeń" gada tam jak najeta i śmieje się w głos :tak: :-D
 
Chwale sie bo to coś wspanialego - moja córcia spała dziś w nocy 7 GODZIN!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :laugh2: :cool2:
 
Renik to albo dziś było coś w nocy, że dzieciaki tak spały albo po prostu są już takie dorosłe ;-) ;-) :tak: Moja Marika spała dziś 8 godzin!!!! :szok: :szok: Od 22 - 6 rano. Jak się sama o 6 obudziłam i zobaczyłam która jest godzina to się przeraziłam że stało się jej coś złego. Ale zaraz zaczęła sobie pojękiwać i domagać się jedzonka :-):tak: No mogłoby byc tak codziennie, nie będę narzekać! :-) ;-)
 
Renik, Ines no to gartuluje wyspania sie ;-):laugh2:

Moj babelek juz od jakiegos czasu zjada o 20, zasypia okolo 21 i spi caly czas do 5-6 :happy:
A dzisiaj to mnie zszokowal ... oliwkowalam mu plecki po kapieli i jak zwykle lezal sobie na brzuszku ;-) .. nagle szok .. ciezki szok :szok: ... babelek lapke wlozyl pod brzuszek i fik na plecki :szok: ... a jak sie cieszyl :laugh2::-);-) .. a jak ja sie ciesze :laugh2::-D:tak::-)
 
Moniq - a jak teraz będziesz musiała uważać ;-) grtulacje - no masz już już dorosłego faceta skoro on takie sztuki uprawia :-)
Ines - też jestem za tym żeby tak zostało :tak: :tak:
 
No więc Mariczka znów dzisiaj przespała 8 godzin!!!!! :tak: :-) :-) :-)
Aha i umie się już bawić grzechotką :-) Bierze w łapki, ogląda i macha nią.
 
Dzisiaj moja Mariczka pierwszy raz przekręciła się z brzuszka na plecki :-D Myślałam że to przypadek ale teraz jak tylko kładę ją na brzuszek to w ciągu kilku sekund leży na pleckach :-) :-) :-)
 
reklama


Ines- BRAWA dla Mariczki...widać że sie malutka prawidłowo rozwija i jest zdrowa a przede wszystkim szczęśliwa!!!!

A nasz Synuś zaczyna uśmiechac sie "zalotnie " do mamusi...czuje ze kiedyś bedzie podrywał dziewczyny na to spojrzenie i uśmiech......ZOBACZCIE SAME ;-)
 
Do góry