reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy wózek

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2014
Postów
8
Witajcie dziewczyny poszukuje wózka głębokiego koleżanka mnie namawia na wózek elea bo jest nim zachwycona.A Wy jaki wózek polecacie?
 
reklama
zalezy czy mieszkasz w miescie,na wsi, czy masz winde czy musisz wnosic wozek na gore ,jakie kola wolisz pompowane czy piankowe . na kiedy masz termin bo tu tez zalezy czy gondolka musi byc bardziej czy mniej zabudowana jak np latem :) moj dziec mial 10wozkow i pierwszy ,4 i 10 jest z nami do dzis :) jeden w pl na polkie miastowe chodniki maxi cosi mura, drugi super gadzeciarski ma wszystko co dusza zapragnie Maclaren Grand Tour Lx a ostatni nasz faworyt jako spacerowka Baby Jogger Gt super lekki super maly po zlozeniu i super sie prowadzi :)
 
ja miałam wózek X-lander (nie wiem jak się nazywał ale widziałam, że nadal produkują niemal identyczny model o nazwie X-1) i sprawdził się zarówno jako gondola i jako spacerówka (można też do niego dokupić fotelik samochodowy gdyż jest to wózek typu 3w1), wg mnie dobrze sprawdzają się duże pompowane koła, sprawdzą się zarówno na naszych wiecznie dziurawych chodnikach jak i w parku czy piaskownicy, gdzie małe kółka po prostu się zapadają i jazda jest męczarnią, mój model miał dodatkowo amortyzatory, warto też zwrócić uwagę na to jakie wózek ma hamulce (wiele modeli bardzo szybko się psuje, szczególnie te hamulce sprężynowe) oraz czy chcesz mieć rączkę z jednej strony czy przekładaną, wg mnie mądry wybór to wózki z 3 kołami (niby do biegania ale bardzo zwrotne i dzięki temu wygodne), warto też sprawdzić na ile reguluje się wysokość rączki bo zła wysokość jest niestety bardzo męcząca, no i jeszcze jedna ważna sprawa to kosz na zakupy, ja w swoim akurat nie zwróciłam na to uwagi bo po prostu byłam przekonana że na zakupy i tak będę jeździć autem, a wyszło tak że zawsze chodzę z synkiem wózkiem i mały koszyk to po porostu tragedia ;-) jeszcze inne sprawy na które warto zwrócić uwagę to np. wielkość wózka (tzn. czy będzie się nadawał tylko dla malutkiego dziecka czy dla większego też) oraz czy łatwo odczepia się przedni "pałąk" (nie wiem jak to nazwać ;-) chodzi o tę część którą zapina się dziecko) bo jest to kłopotliwe szczególnie gdy maluch już podrośnie i trzeba go wkładać do wózka jak już waży np. 20 kg ;-) życzę miłego wybierania wózka ;-) ja stawiałam na model którego nie będę musiała wymieniać i sprawdził się przez całe 3 lata życia mojego synka ;-)
 
Polecam wózek jedo fyn w wersji memo:). Ja taki zakupiłam po przeczytaniu opini oraz będąc w wielu sklepach polecano mi go:)
 
Dziewczyny polecam stokke xplorel v3 jest fantastyczny :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398859647.142361.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1398859667.542339.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398859647.142361.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398859647.142361.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 148
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398859667.542339.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398859667.542339.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 143
mura fajny wózek,stokke xplorel v3 niezbyt mi się podoba a jeszcze jak napisałyście cenę to chyba już przestał,jeszcze zainteresował mnie Baby Jogger Gt,muszę poszukać poczytać o nim,a dźwigać na pewno wózka nie będę więc waga nie jest priorytetem
 
Ale jest cudowny w prowadzeniu :) i moim zdaniem prezentuje się świetnie :) a zestaw ze spacerówką nie kosztował 5000 tylko 3800zl :)
 
reklama
ja mam elea i też dementuję plotkę o cenie 5000zł :) dla mnie jest bardzo dobry, bo jest mega zwrotny, łatwo się go prowadzi jedną ręką nawet, no i to skłądanie na raz dwa trzy, ja polecam, jeśli ktoś szuka
 
Do góry