reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwzak i szkoła muzyczna

Jadran

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
294
Miasto
Bliski Wschód
Witam,czy Wasze dzieciaki chodzą do dwóch szkół- podstawowej i muzycznej? Napiszcie jak sobie radzicie,kiedy dzieci kończą,jak logistycznie rozwiązujecie sprawę drugiej szkoły no i jak radzą sobie dzieciaczki?
 
reklama
Moja starsza córka od września też idzie do pierszej klasy i do szkoły muzycznej jako 6 latek.Też chciałąbym wiedzieć jak to jest.
 
Vivienne- moja córka chodzi do drugiej muzycznej i do pierwszej podstawowej.Mimo,że już niedługo drugi rok muzycznej będzie za nami to jeszcze nie bardzo mogę to rozwiązać logistycznie: to przywożenie dziecka,czekanie aż skończy zajęcia i odwożenie.Czasem córka musi trochę poczekać aż ja albo mąż po nią przyjedziemy po lekcji.Raz w tygodniu kończy wieczorem a musi jeszcze odrobić lekcje z podstawówki na następny dzień.
A Ty już wiesz,że córka jest przyjęta? Bo u nas na razie widziałam tylko listy z punktacją...
 
Do góry