reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierzecie w proszku czy w płynie?

a jak piorę w zwykłym proszku Ariel i używam płynu do płukania z Lenora.jak trzeba to tylko płukam dwa razy małej rzeczy.i robię to odkąd skończyła 4tygodnie.nie ma żadnych uczuleń.
 
reklama
Ja tak samo piorę w płynie Ariel i płuczę w lenorze i dodaję vanish jak są mocno poplamione odkąd synek skończył 6 miesięcy i nic mu nie dolega. Jak prałam w tych dla dzieci ubranka były strasznie twarde (nawet po prasowaniu) a teraz są całkiem inne.
tliszka alergię np. na co można zminimalizować dzięki temu? :confused:
 
U nas od poczatku lovella, sam proszek+dodatkowe plukanie.
Jeden raz zdazylo mi sie wyplukac tylko raz pranie i mala obsypalo :wściekła/y:, wiec teraz zawsze sa 2 plukania
 
Niektóre dzieci mają większą skłonność do uczuleń i podrażniają je silne środki chemiczne zawarte w proszkach - wybielacze, enzymy. Mojej znajomej synek tak reagował na dorosłe proszki i dorosłe kosmetyki. Na pewno nie każde dziecko, ale ja wolę zmniejszyć ryzyko uczuleń, zwłaszcza u takiego dopiero co urodzonego maluszka.
 
hej, piorę w płynie dzidziuś - dobry i tani, no i lepiej się wypłukuje z ciuszków niż proszek. A nam piorę w niemieckich tabletkach Persil i płynach do płukania E no i małej tez nic nie dolega, a wiadomo, że się do nas przytula. Moja mama, która jest uczulona prawie na wszystko też pierze w tych tabletkach i jest ok.
 
reklama
Witajcie
Moja najstarsza córka ma prawie 4 lata. Jak była niemowlakiem to strasznie reagowała na zwykłe proszki do prania, nie przeznaczone dla dzieci i kupowałam właśnie Lovele, Obecnie już z tego chyba wyrosła. Natomiast moja druga 5,5 miesięczna córeczka nie nie jest uczulona i piorę jej ciuszki w proszku Vizir.
 
Do góry