reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierzecie w proszku czy w płynie?

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2007
Postów
13
Jaką formę środków do prania preferujecie - proszek czy płyn? Co według Was jest skuteczniejsze i delikatniejsze? Stosujecie płyny do płukania?
 
reklama
Piore tylko w proszku niebiologicznym, tym bez enzymow, bo ten najlepszy dla dzieci... Lekarz mi powiedzial, zeby nie dodawac zadnych plynow do prania, czy plukania, bo mogo uczulac, dlatego proszki bez enzymow najlepsze, bo delikatniejsze i przystosowane do delikatnej skory dziecka...
 
Ja piorę w pralce proszkiem Dzidziuś, bo o dziwo prałam w Lovelli i mloda miała na niego uczulenie ( a niby taki delikatny) a jak cos ręcznie mam przeprać, to mam płatki mydlane..choć rzadko to robię..
 
w pralce - proszek dzidziuś albo lovela, w rękach płyn do prania z loveli i zawsze daję płyn do płukania z loveli - mała nigdy nie miała problemów ze skórą ;-)
 
Piore w mleczku do prania LOVELLA.
Dodaję płyn do płukania E sensitiv, a jak trzeba to dolewam Vanish do prania i właczam dodatkowe płukanie. Dzieciom nic kompletnie nie dolega:)
 
Ja piorę w proszku Lovella i płuczę w płynie Jelp. Początkowo prałam w proszku Jelp, ale mojemu mężowi śmierdział :eek:
 
A ja piore w persilu tylko plynu do plukania uzywam delikatnego dla wrazliwcow:-)Jestem zdania,ze lepiej dziecka nie przyzwyczajac...bo pozniej w tych levellach i dzidziusiach trzeba prac caly czas.Pierwsze ciuszki jak szykowalam wyprawke pralam tez w specjalnym proszku dla dzidziusiow,ale jak sie dzieciatko w domu pojawilo to za duzo obowiazkow by sie bawic w osobne pranie jego ciuszkow..wiec piore razem naszymi i w zwyklym proszku...i mala nie ma zadnego uczulenia.:tak:
 
Ja piore w Dzidziusiu od początku i kupuje Jelp o płukania. W carrefourze 2 litry-ok 11zł to mam na ponad miesiąc:-)
 
Ja piorę w Loveli i w pralce i w praniu ręcznym, do prania w automacie daję jeszcze płyn do płukania. Jest ok, brak uczuleń :-)
 
reklama
Do góry