reklama

pietrwsze ruchy waszych malenstw???

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez olenqa22, 15 Styczeń 2008.

1. olenqa22

olenqa22 Zaciekawiona BB

w ktorym tygodniu poczułyscie pierwsze ruchy waszych malenstw??? ja pierwsze ruchu poczulam w 15 tygodniu:-)

2. falbala1

falbala1 Fanka BB :)

16 tydzien mniej wiecej :-)

3. reklama
  4. Dori79

Dori79 Fanka BB :)

czyli ja jeszcze pare tygodni musze poczekac, chociaz mam wrazenie, ze moje maleństwo juz od jakiegos czasu mnie szturcha i daje znac o swoim istnieniu :)

5. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

pierwsza ciaza 17 tc a druga 15 tc:tak:

6. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

ja poczulam pierwsze ruchy w 16 tc:tak::tak:

7. socharek

socharek Zaciekawiona BB

ja poczułam pierwszy raz wczoraj :):):) 18tc - dostaliśmy z mężem przepiękny prezent urodzinowy :-):-):-)

8. siwona

siwona Zadomowiona(y)

Ja poczułam późno - w 20 tygodniu

9. Fitusia

Fitusia Fanka BB :)

Ja poczułam jakos na przełomie 16/17 tygodnia, ale były bardzo sporadyczne. Gdzies tak od 24tc zaczełam czuc je regularnie i coraz mocniej. Teraz jestem w 27tc i mały rusza się co chwila :) Ale za to ładnie sypia w nocy.

Najbardziej mnie bawi, jak leżę wieczorem na pleckach z odkrytym brzuchem i mogę patrzec na swój pępek.. jak mały się rusza, to pępek tez.. raz jest wypukły jak guziczek a za chwilkę znika! Kopniaczki lecą na boki i w dół, a pępek jak spławik sobie dynda :D

10. reklama
  11. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Witaj!!!!

Ja poczułam pierwsze ruchy w 16 tygodniu.

12. Sol

Sol Gość

Najpiękniejsze "puk-puk" w 18 tc, dwa dni później mąż dostał od niej kopniaka w ucho :laugh2:, a takie łaskotanie jakbym miała ruchliwego motylka w brzuszku - 16/17 tc :laugh2:

Poleć forum