reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pietrwsze ruchy waszych malenstw???

olenqa22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2007
Postów
15
w ktorym tygodniu poczułyscie pierwsze ruchy waszych malenstw??? ja pierwsze ruchu poczulam w 15 tygodniu:-)
 
reklama
czyli ja jeszcze pare tygodni musze poczekac, chociaz mam wrazenie, ze moje maleństwo juz od jakiegos czasu mnie szturcha i daje znac o swoim istnieniu :)
 
ja poczułam pierwszy raz wczoraj :):):) 18tc - dostaliśmy z mężem przepiękny prezent urodzinowy :-):-):-)
 
Ja poczułam jakos na przełomie 16/17 tygodnia, ale były bardzo sporadyczne. Gdzies tak od 24tc zaczełam czuc je regularnie i coraz mocniej. Teraz jestem w 27tc i mały rusza się co chwila :) Ale za to ładnie sypia w nocy.

Najbardziej mnie bawi, jak leżę wieczorem na pleckach z odkrytym brzuchem i mogę patrzec na swój pępek.. jak mały się rusza, to pępek tez.. raz jest wypukły jak guziczek a za chwilkę znika! Kopniaczki lecą na boki i w dół, a pępek jak spławik sobie dynda :D
 
reklama
Najpiękniejsze "puk-puk" w 18 tc, dwa dni później mąż dostał od niej kopniaka w ucho :laugh2:, a takie łaskotanie jakbym miała ruchliwego motylka w brzuszku - 16/17 tc :laugh2:
 
Do góry