reklama

Pilne!!!

Temat na forum 'Zwierzenia' rozpoczęty przez Zuza27, 3 Luty 2008.

1. Zuza27

Zuza27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam 19 lat...nie bede owijala w bawelne. Ostatnio mi oraz mojemu chlopakowi podczas stosunku przytrafil sie wypadek. Choc bylismy zabezpieczeni...prezerwatywa zawiodla...bardzo boje sie tego, ze moge zajsc w ciaze. Nie jestem na to gotowa. Czy jest duze prawdopodobienstwo tego iz bede w ciazy? kochalam sie z M. dwa dni po zakonczeniu miesiaczki. Wydaje mi sie ze nie mam jeszcze dni plodnych. Moj cykl trwa 28, 27 dni a wypadek mial miejsce toz po okresie. Prosze o szybka odpowiedz:(

2. czechow

czechow Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zrób test ciążowy

3. reklama
  4. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Popieram...

5. Zuza27

Zuza27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale to bylo trzy dni temu wiec test chyba niewiele mi powie? jedyne co mi pozostaje to chyba czekanie i oczekiwanie miesiaczki...ale myslicie ze prawdopodobienstwo jest duze? z tego co obliczalam dni plodne bede miala kolo 10 lutego.

6. czechow

czechow Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zuza trochę rzeczywiście za wcześnie na test (nie pamiętam dokładnie ale chyba po tygodniu możesz spróbować)

Co do metody kalendarzykowej i dni płodnych to u mnie to nie bardzo zdało egzamin.... Poczekaj, nie denerwuj się i zrób test.

Pójdź do lekarza

7. Zuza27

Zuza27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku...to byl pierwszy taki wypadek chcialabym aby nie przyniosl nieoczekiwanych rezultatow. Ogolnie slyszalam ze nie jest tak latwo zajsc w ciaze...wiele osob stara sie przez nawet rok...ale wiadomo u kazdego odbywa sie to inaczej.
    Bardzo chcialaby miec dziecko ale jeszcze nie teraz:) oby ulozylo sie po mojej mysli.
    dziekuje za rady i pozdrawiam!

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przy nastepnej takiej wtopie radzilabym szybko zazyc tabletke "72 godziny po":-)

9. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zuza ciężko powiedzieć czy będziesz w ciąży czy nie. My z mężem mieliśmy taka sama przygodę w 5 dniu cyklu i efekt jest niezamierzony ale za to jaki spektakularny - właśnie po tamtym "wypadku" poczęliśmy nasze bliźnięta.:-)

Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po waszej myśli.

10. reklama
  11. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-Dczęsto jak się ktoś stara to nie wychodzi, a jak się nie stara to wychodzi (sama jestem przykładem - trzy lata starań, a jak juz dałam sobie spokój to zafasolkowałam)
    jeśli bardzo się obawiasz i spędza ci to sen z powiek, to tak jak piszą dziewczyny - poczekaj i zrób test (chyba że juz zrobiłaś to się pochwal)
    inna sprawa - sorry, że to napiszę, ale uważam, że jeśli ktoś nie jest gotowy na zajście w ciążę, to nie powinien współżyć (to tak, jakby nie chcieć przytyć a codziennie wcinać tonę słodyczy - ryzyko jest zawsze duże)

trzymam kciuki, żeby (jakby nie było) było ok:tak:
    patrycja - jedno z czerwcówiątek jest wynikiem (nie)działania "72godz po":-D:-D
    tym jakże optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy pobyt na bb i zmykam do wyra

12. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi sie wydaje,ze nie jestes w ciazy.Bo jak masz cykl np.28 dni to najbardziej plodna jestes 14 dni wczesniej i od tgo dnia trzeba odniczyc ok. 4-5 dni w jedna i droga strone.Ale na przykladzie mamy Emilki roznie to bywa.
    Test ciazowy jest wiarygodny po ok 7 dnia od stosunku.
    Tabletki ´´po´´ jest czasem trudno dostepna,bo nie kazdy lekarz chca ja wypisac.Co moim zdaniem nie jest wlasciewe.

ZUZA odezwij sie jak juz cos bedziesz wiedziec.

Poleć forum