reklama

pilne !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez jaszczurka, 3 Kwiecień 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc dzewczyny
    w czwartek pojecxhałam do szpitala bo mnie bardzo bolał brzych u dołu po 2 dniach zostałam wypisana bo rozwarcie na 1 cm a skurcze mam juz czały czas odkad byłam na podtrzymaniu. Wczoraj wieczoorem zobaczyłam na bieliznie bardzo obfita wydzeline o kolorze zołto zielo czerwonym badz brazowym??????? nie wspomne juz o bulu podbrzysza co mam roibic pomozcie. prosze

2. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaszczurko zadzwoń do lekarza Twojego albo na oddział położniczy. Te kolory mi sie nie podobają!

3. reklama
  4. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaszczurko tak jak Ci napisałaLidijka zadzwoni do swojej gin.I zapytaj sie co się z Tobą dzieje.Bo te kolory wydzieliny też mi sie nie podobają.

5. Rena2

Rena2 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaszczurko zkontaktuj się z lekarzem bo zielonkawy kolor wydzieliny rzeczywiście jest niepokojący

6. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaszczurko! Koniecznie dzwon albo najlepiej jedz do gina, bo zielonkawy sluz zle wrozy!!

7. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja gni wyjechała na 2 tygodnie a dzwoniłam do szpitala to mi kazał jutro przyjechac nie wiem czemu nie dziszaj bardzo sie martwie a i jeszcze do tebo cał mam nogi opuchniete teraz własnie zauwazyła moja mama ???? i co mi radzicie ???

8. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jedź do szpitala i nie wychodź dopóki ktoś cię nie zbada!

9. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Popieram Magdalenę25.

10. reklama
  11. Magdaleona

Magdaleona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jaszczurko jedź koniecznie do szpitala! Niech cię na izbie przyjęć zbadaja i tętno dziecka oczywiście, nie daj się wyżucić bez badań!
    Nie czekaj do jutra.

12. mamii

mamii Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaszczurko będzie dobrze...Trzymam kciuki..POwodzenia!!!
    :) :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum