reklama

pilne !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez jaszczurka, 3 Kwiecień 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

czesc dzewczyny
    w czwartek pojecxhałam do szpitala bo mnie bardzo bolał brzych u dołu po 2 dniach zostałam wypisana bo rozwarcie na 1 cm a skurcze mam juz czały czas odkad byłam na podtrzymaniu. Wczoraj wieczoorem zobaczyłam na bieliznie bardzo obfita wydzeline o kolorze zołto zielo czerwonym badz brazowym??????? nie wspomne juz o bulu podbrzysza co mam roibic pomozcie. prosze

2. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Jaszczurko zadzwoń do lekarza Twojego albo na oddział położniczy. Te kolory mi sie nie podobają!

3. reklama
  4. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Jaszczurko tak jak Ci napisałaLidijka zadzwoni do swojej gin.I zapytaj sie co się z Tobą dzieje.Bo te kolory wydzieliny też mi sie nie podobają.

5. Rena2

Rena2 Mama kwietniowa 2006

Jaszczurko zkontaktuj się z lekarzem bo zielonkawy kolor wydzieliny rzeczywiście jest niepokojący

6. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

Jaszczurko! Koniecznie dzwon albo najlepiej jedz do gina, bo zielonkawy sluz zle wrozy!!

7. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

moja gni wyjechała na 2 tygodnie a dzwoniłam do szpitala to mi kazał jutro przyjechac nie wiem czemu nie dziszaj bardzo sie martwie a i jeszcze do tebo cał mam nogi opuchniete teraz własnie zauwazyła moja mama ???? i co mi radzicie ???

8. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Jedź do szpitala i nie wychodź dopóki ktoś cię nie zbada!

9. dori

dori Fanka BB :)

Popieram Magdalenę25.

10. reklama
  11. Magdaleona

Magdaleona Fanka BB :)

jaszczurko jedź koniecznie do szpitala! Niech cię na izbie przyjęć zbadaja i tętno dziecka oczywiście, nie daj się wyżucić bez badań!
    Nie czekaj do jutra.

12. mamii

mamii Gość

Jaszczurko będzie dobrze...Trzymam kciuki..POwodzenia!!!
    :) :)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum