reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

Ale to nie jest prawdziwa porada dietetyczna… to nie ma wiele wspólnego z profesjonalnym dietetykiem :( chociaż moja koleżanka schudła na tych ich specyfikach. niestety potem efekt jojo.

Czy ktoś korzystał z usług poradni Halsa? Z porad Pani Anety Łańcuchowskiej?
 
reklama
Ale to nie jest prawdziwa porada dietetyczna… to nie ma wiele wspólnego z profesjonalnym dietetykiem :( chociaż moja koleżanka schudła na tych ich specyfikach. niestety potem efekt jojo.
O jakich specyfikach piszesz?

Czy ktoś korzystał z usług poradni Halsa? Z porad Pani Anety Łańcuchowskiej?
Ja korzystałam jedynie z wiedzy i doświadczenie doktor Niesiobędzką, którą polecam.
 
mambaa a jak wygląda współpraca z Twoim dietetykiem? Czy przepisy są sensowne? Dla mnie najważniejsze jest to, żeby były proste. Nie lubię wydziwień typu mięso z owocem. Wole raczej klasyczne połączenia dań.
 
polubiłam :) zobaczymy co to za przepisy są. Tylko wiesz jaki jest jeszcze jeden problem, który zbliża się wielkimi krokami do nas... święta. Teraz to chyba nie ma sensu się kontaktować z dietetykiem, bo i tak nie da rady utrzymać diety w tym okresie. Lepiej zacząć po nowym roku.
 
miałam na myśli specyfiki herbalife… dla mnie to lekka ściema. A doktor którą polecasz to jest lekarz czy ma tytuł naukowy dr ?
Tutaj możesz o niej znaleźć więcej informacji. Dietetyk Warszawa ALFA-LEK Szczrrze dla mnie nie liczy się tytuł, tylko wiedza i opinie moich znajomych, a Ci bardzo polecali mi tę lecznicę (nie tylko zresztą ich dietetyków) i będąc u dietetyka, ginekologa i alergologa nie zawiodłam się ani razu.
 
polubiłam :) zobaczymy co to za przepisy są. Tylko wiesz jaki jest jeszcze jeden problem, który zbliża się wielkimi krokami do nas... święta. Teraz to chyba nie ma sensu się kontaktować z dietetykiem, bo i tak nie da rady utrzymać diety w tym okresie. Lepiej zacząć po nowym roku.

Ja byłam u mojej dietetyk przed świętami, bo przygotowywałam jedno ze spotkań świątecznych, na których byłam, więc chciałam wiedzieć, co i jak przygotować, żeby mi nie zaszkodziło w diecie, a inni nie poczuli się jak na innej planecie, którą po wyjściu ode mnie zaczęliby nazywać "nofood" ;)
 
No jest to jakaś opcja, żeby poprosić o indywidualne przepisy pod kątem diety na święta, chociaż wiadomo, że Boże Narodzenie nie słynie z lekkostrawnych potraw. Przykładem może być brzuch Edyty Górniak na sylwestrze we Wrocławiu. Zdjęcia jej oponki robią furorę na internecie.
 
reklama
Do góry