reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

Może piszesz o Pani Słowińskiej z Setpoint??? :) :) ihih :) Twój opis pasuje jak ulał! Jestem po kuracji z tą dietetyk. Wprawdzie nie miałam dużo do zrzucenia, ale bardziej zależało mi na zmianie nawyków, co się udało :-)
 
reklama
Widzę, że wątek już starszy, ale jeśli nadal któraś z Was szuka dobrego dietetyka, mogę podpowiedzieć kogoś sprawdzonego. Sama po ciąży mocno przytyłam, ale na szczęście wróciłam do wagi sprzed ciąży, lecz do ideału daleko. :-) Korzystałam z pomocy Poradni Yanse. Nazwisko specjalisty na priv ( nie wiem czy opcja ta jest dozowolna na forum. Pozdrawiam Wam ciepło i uszy do góry! Chcieć to móc, jak mawia moja dietetyk :-D
 
Słuchaj kochana, ja Ci mogę kogoś polecić, mam nadzieję, że administrator się nie obrazi na mnie. Po urodzeniu drugiego dziecka strasznie się roztyłam. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Próbowałam wszystkiego. W końcu trafiłam do OVO Studio, gdzie pani dietetyczka się mną zajęła i dzisiaj znów wyglądam jak przed urodzeniem pierwszego dziecka ;)
 
Dziewczyny, dziękuję za rekomendacje. Nie znałam wcześniej tych miejsc, które wymieniacie. Wybrałam Setpoint. Jestem już po wizycie z pomiarami, po godzinnym wywiadzie na temat moich nawyków, ogólnie mojego stylu życia, po badaniach specjalistycznych, które teraz w centrum są za darmo. Moja dietetyczka wszystko analizuje i już w następnym tygodniu weźmiemy się za odchudzanie i walkę z moimi niezdrowymi nawykami ;]
 
Moim zdaniem ćwiczenia wraz z odpowiednią dietą daje rezultaty. Choć nie każda dieta na każdego działa. Najlepiej, żeby lekarz na podstawie szczegółowego badania dotyczącego opóźnionej alergii pokarmowej określił co powinno wchodzić w jej skład. Wiem, że w Warszawie w Vimed zmieniają nawyki żywieniowe na podstawie kodu metabolicznego i ja tego się trzymam. Jem określone produkty w ilościach takich jak mój organizm potrzebuje. Dla mnie rewelacja :) znajomi mi o tym powiedzieli.
 
też zaczęłam się tym głębiej interesować, bo mam problemy ze złym samopoczuciem i skórą. Alergolog zalecił mi, abym zapisywała co jem i wykluczać produkty po których się źle czuje, ale szczerze? Zbyt odwlekające w czasie to jest dla mnie i zbyt uciążliwe. Właśnie niosę się z zamiarem poszukanie dobrego specjalisty. Czytałam o klinice Vimed i jestem prawie zdecydowana, bo już dowiadywałam się o szczegóły no i oczywiście o cenę, ale szukam dla potwierdzenia kogoś kto był tam i jest zadowolony z efektów.
 
Widze, że sprawa z dietetykiem już rozwiązana, ale jak któraś z pań lub panów dalej poszukuje, to ja moge ze swojej strony polecić dobry dietetyk Warszawa ze studia Svelte. Dzięki pani Marii udało mi się zrzucić 5-6 kilogramów bez ogromnego wysiłku, szczerze polecam.
 
Skoro już wymieniamy się kontaktami, to ja chciałabym polecić Panią, Katarzynę Żuk. Bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy, ale przede wszystkim nie pomija w całym procesie głowy kuracjuszki. Pomaga zdać sobie sprawę z pewnych rzeczy i do wszystkiego dorzuca solidną dawkę motywacji. Polecam : )
 
reklama
A ja byłam i sobie chwalę współpracę z doktor Niesiobędzką, która przyjmuje w lecznicy Alfa-Lek w Warszawie. Tutaj (Dietetyk Warszawa ALFA-LEK) jest jej grafik, gdyby ktoś potrzebował pomocy fachowca, dzięki któremu wreszcie przybieram na wadze. Tak, tak, problemy ludzi to nie tylko nadwaga, ale i niedowaga.
 
Do góry