reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

Witam jestem dietetykiem i trenerem personalnym z 8 letnim stazem , mam wielu zadowolonych klientow , zapraszam do wspolpracy :) wiecej informacji mozna uzyskac pisac wiadomosc prywatna badz na numer gadu gadu 39324681 . Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Ja chodzę do p Magdaleny Iwaszkiewicz z Poradni Perfect Diet w Warszawie ( koło metra politechnika) . Już na pierwszej wizycie Pani dietetyk zwróciła uwagę na błędy żywieniowe. Wykonała Pomiar składu ciała na takim śmiesznym urządzeniu. Przeanalizowała wydruk z pomiaru. + dostałam materiały + indywidualny jadłospis następnego dnia na jeden dzień , abym mogła wszystko od razu wprowadzić w życie. Pani Iwaszkiewicz prowadzi mnie za rączkę, nie zastanawiam się co mam zjeść i kiedy. Jadłospisy są smaczne i nie wymagają dużego nakładu pracy. Mam dodatkowo z p Magdą kontakt mailowy. Jestem zadowolona ze współpracy i efektów . Po dwóch miesiącach mam -8kg mniej w tym - 6kg tk tłuszczowej. Lepiej się czuję , mam więcej energii + więcej ochoty do życia. Polecam konkretnie tą dietetyczkę.
 
Ja mogę polecić Laboratorium Zdrowia korzystałam z ich usług i jestem zadowolona , mają iscie anielską cierpliwość :p . Swoją drogą mają dość ciekawy profil, bo nie tylko dostosują dietę ale i udzielają rad jak przy niej wytrwać , oraz innych aspektów zdrowia psychicznego. Bardzo fajna i ciekawa sprawa. Wcześniej się z nią nie spotkałam.
 
Jeśli szukasz dobrego dietetyka z Warszawy to proponuję Ci zajrzeć tutaj: Correct line - poradnia dietetyczna . Moja siostra która mieszka w Warszawie korzystała z ich usług, i udało jej się zgubić ciążowe kilogramy. Pomagają w ustaleniu właściwego planu diety- co tuczy, a co można jeść bez obaw i inne ważne informacje. Także polecam wszystkim zainteresowanym.
 
Ja również swego czasu korzystałam z pomocy dietetyka, konkretnie Pani Agnieszki Dąbrowskiej z centrum Vita Medica, bardzo ciepła i miła osoba, która zawsze potrafiła mnie zmotywować do działania :)
 
@Anna Brończyk Puzon – zgadzam się z Tobą. Jest wielu dietetyków „po kursach”. Przyda się też dietetyk z wiedzą z zakresu psychologii, ponieważ kuracja z prawdziwego zdarzenia to nie tylko zrzucenie zbędnych kg ale również zmiana nawyków żywieniowych!! :-)
 
true. Wsparcie psychologiczne w moim przypadku było chyba najbardziej potrzebne. Fatalny początek z mojej strony sprawił, że nie chudłam według planu – płaciłam i olewałam sprawę. Jednak moja dietetyczka sprawiła - rozmowy z nią sprawiły, że moja dieta wskoczyła na inny tor, za co jej bardzo dziękuję.:-)
 
reklama
true. Wsparcie psychologiczne w moim przypadku było chyba najbardziej potrzebne. Fatalny początek z mojej strony sprawił, że nie chudłam według planu – płaciłam i olewałam sprawę. Jednak moja dietetyczka sprawiła - rozmowy z nią sprawiły, że moja dieta wskoczyła na inny tor, za co jej bardzo dziękuję.:-)
Maria, jak to ktoś z Wawy, to proszę info na priv :) Dzięki
 
Do góry