reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuje odpowiedzi, dodane zdjęcie nie dla wszystkich...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bardzo lubię takie do niczego nie prowadzące dyskusje. Wrzucając takie zdjęcia na ogólnodostępne forum same sobie wystawicie świadectwo. Przecież równie dobrze można opisać co się dzieje, nawet ze szczegółami, ale to za dużo zachodu prawda? Zapewniam, że będę usuwać sukcesywnie takie zdjęcia bez ostrzeżenia.
Kobietko kochana opisać ze szczegółami i na pewno w głowie właśnie taki obraz powstałby Ci po opisaniu czegoś? Wtedy już by mniej bolał twoje wnętrze jeśli sama byś go sobie wymyślila niz defacto zobaczyla? Teraz to kompletnie nie rozumiem. Napisałam na wielu stronach bo się po ludzku przestraszyłam ( stracilam juz jedno dziecko, nie wiem czy wiesz co to znaczy, a jesli wiesz i piszesz takie odpowiedzi tymbardziej są przykre) wszędzie dziewczyny normalnie mi odpisaly a tu tylko lawina jadu, tylko na co to komu jest potrzebne? Czy ja tu kogoś wyzywałam tym postem? Szczerze życzę miłości i wszystkiego dobrego
 
reklama
A ktoś kazał Ci się oblizywać? To co w sercu to i na zewnątrz, niestety. Odpowiedzi jakby człowiek tu kogoś wyzywał ubliżał, serio to było potrzebne? Po co i na co komu? Przestraszyłam się napisalam na paru stronach i na wszystkich dostałam normalne odpowiedzi od kobiet której kobieta kobiecie obca nie jest a tutaj tylko jakiś jad.. na co to komu potrzebne? Raz jeszcze miłości tylko miłość nas ratuję, wszystkiego pięknego życzę
Gdzie widzisz jad w moich wypowiedziach? Poprosiłam Cie tylko zebyś ostrzegła w tytule o zdjęciu, bo dzięki temu ktoś zbyt wrażliwy lub tak jak ja podczas jedzenia nie wejdzie i nie zwróci
 
Weź dziewczynko rozpędź się a ściana sama cie znajdzie.
Jesli coś cie niepokoi to idz do lekarza a nie wstawiasz zdjęcia na niemedycznym forum szukając medycznej opini.
 
Weź dziewczynko rozpędź się a ściana sama cie znajdzie.
Jesli coś cie niepokoi to idz do lekarza a nie wstawiasz zdjęcia na niemedycznym forum szukając medycznej opini.
Po pierwsze nie jestem dziewczynką, tylko dorosła kobietą która nie wstydzi się kobiecych problemów jak i nie brzydzą ją kobiece problemy innych kobiet. Moze wlansie dziewczynki mogłoby to urazić ale nie powinno kobiet które rodziły bądź mają się stać matkami. I proszę sobie darowac takie komentarze nie znając kogos sytuacji czy chociazby tego jak w dobie koronawirusa ciężko dostac sie do szpitala od tak ( nie mam krwotoku, to jest tylko pytanie). Życzę pieknego dnia, swoją dużą moc działania proszę wykorzystać nie wiem może w kuchni albo przy uprawianiu sportu czy w sypialni z mężem.
 
Po pierwsze nie jestem dziewczynką, tylko dorosła kobietą która nie wstydzi się kobiecych problemów jak i nie brzydzą ją kobiece problemy innych kobiet. Moze wlansie dziewczynki mogłoby to urazić ale nie powinno kobiet które rodziły bądź mają się stać matkami. I proszę sobie darowac takie komentarze nie znając kogos sytuacji czy chociazby tego jak w dobie koronawirusa ciężko dostac sie do szpitala od tak ( nie mam krwotoku, to jest tylko pytanie). Życzę pieknego dnia, swoją dużą moc działania proszę wykorzystać nie wiem może w kuchni albo przy uprawianiu sportu czy w sypialni z mężem.
Nie jesteś a jednak trochę brzmisz jak dziewczynka. Skończ opowiadać o miłości i pięknym dniu, bo nie o tym tutaj dyskutujemy. Z uporem maniaka powtarzasz te same bzdury, wybacz, pozwolę sobie nazwać to po imieniu. Do lekarza raczej nie przyniosłabyś słoika z sikami, a bezpardonowo wrzucasz ich zdjęcie w internet. Zamykam ten wątek.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry