reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuje odpowiedzi, dodane zdjęcie nie dla wszystkich...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
27 Luty 2021
Postów
12
Witam. Po siakniu zauwazylam takie cos u siebie dolaczam zdjecue. Czy ktoras z Was tak miala? Dodam ze 5 miesiecy temu stracilam dziecko ciążę dlatego boje sie teraz kazdej takiej sytuacji, jestem w 11 tyg ciąży aktualnie. Prosze o odpowiedz, wizyte mam w poniedzialek u lekarza. Troszke zaczyna bolec mnie brzuch.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mogłabyś ostrzec, ze wrzucasz takie zdj?.
 
Ale nie każdy ma ochotę oglądać wydzieliny innych kobiet
To taki problem największy Pani dzisiaj? Bo nie rozumiem tej złości z Pani wylewającej się, ktoś się martwi o coś pyta a Pani odpowiedź co tu wnosi? Dobić chcę Pani czy o co chodzi? Czytając tekst pytania można było stwierdzić od razu że zdjęcie nie będzie dotyczyć pachnącego kwiatka, mogła Pani nie zjeżdżać palcem w dół i nie patrzeć. Życzę więcej empatii i miłości. Pozdrawiam.
 
No i śniadanie zwrócone...bleh [emoji2961]
Jak już koniecznie chcesz wrzucać takie zdjęcia to ostrzegaj proszę w tytule, bo człowiek wchodzi żeby spróbować pomóc a dostaje pawia w nagrodę
 
No i śniadanie zwrócone...bleh
emoji2961.png

Jak już koniecznie chcesz wrzucać takie zdjęcia to ostrzegaj proszę w tytule, bo człowiek wchodzi żeby spróbować pomóc a dostaje pawia w

Bardzo mi przykro, ale zdjęcie zostało usunięte i proszę na przyszłość nie zamieszczać takich zdjęć.
Straszne jesteście.. kobieta kobiecie.. zamiast starać się wspierać to tylko dobić.. polska mentalność.. a rodzić będziecie w czystości lawendach i nikt nie będzie oglądał waszych wydzielin krwi kału.. deliktane kobietki to jakby wszystkie takie były to byscie rodziły same przed lustrem bo nikt przeciez nie chce oglądać kobiecych wydzielin.. dramat.. raz jeszcze więcej empatii i miłości życzę..
 
To taki problem największy Pani dzisiaj? Bo nie rozumiem tej złości z Pani wylewającej się, ktoś się martwi o coś pyta a Pani odpowiedź co tu wnosi? Dobić chcę Pani czy o co chodzi? Czytając tekst pytania można było stwierdzić od razu że zdjęcie nie będzie dotyczyć pachnącego kwiatka, mogła Pani nie zjeżdżać palcem w dół i nie patrzeć. Życzę więcej empatii i miłości. Pozdrawiam.
A gdzie tu jest wylewająca się złość? A jeżeli się martwisz o stan ciąży, to zawsze możesz jechać do szpitala żeby obejrzał Cię lekarz, a nie wstawiać takie zdjęcia, bo skąd możemy wiedzieć co to było.
 
reklama
Mogłabyś ostrzec, ze wrzucasz takie zdj?.
Straszne jesteście.. kobieta kobiecie.. zamiast starać się wspierać to tylko dobić.. polska mentalność.. a rodzić będziecie w czystości lawendach i nikt nie będzie oglądał waszych wydzielin krwi kału.. deliktane kobietki to jakby wszystkie takie były to byscie rodziły same przed lustrem bo nikt przeciez nie chce oglądać kobiecych wydzielin.. dramat.. raz jeszcze więcej empatii i miłości życzę..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry