reklama

PILNIE tłumacz jezyka arabskiego !!!

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez pchelka10.05, 31 Marzec 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam chce sobie zrobic tatuaz -napis w j. arabskim poszukuje tłumacza najlepiej przysiegłego kto by mi przetłumaczył tekst nie duzy jakies 14 słów krotkch

a moze w necie ?

jednego znalazłam ale chcialabym wiecej znalezc i porownac czy dobrze przetlumaczone

bo pozniej sie okaze ze sa bledy

2. kusmir

kusmir Fanka BB :)

faktycznie jeśli ma to być tatuaż i ten napis po arabsku będziesz nosić całe życie to warto skorzystać z takiego tłumacza przysięgłego bo wiadomo zrobi to bezbłędnie, a na pewno lepiej niż jakaś studentka pierwszego roku, mam tylko nadzieję, ze jak już zrobisz tatuaż to pokażesz nam jakieś zdjęcie ;)

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Uczyłam się kiedyś arabskiego. Nie wiem czy po tylu latach podołam. Pewnie pojedyncze słowa byłabym w stanie przetłumaczyć, ale może i proste zdanie dam radę. Możesz podać, spróbuję :). Jak nie będę pewna, że jest dobrze, to Ci powiem, żebyś nie miała z błędem ;)

5. ironia

ironia Mamusia Benia

ja najczęściej szukam tłumaczenia na portalach ze zleceniami albo na forach dla studentów :) wiadomo tanio - jak się śpiesze, natomiast jakbym miała coś do pracy tłumaczyć to tylko biuro :)

Poleć forum