reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Dzień Dobry wszystkim:-)

Czarna, ja też odzwyczajam moją niunię od smoka. To już drugie podejście. Mam nadzieję, że tym razem się uda:tak:
Trzymam kciuki za was.
 
reklama
Witam wiosennie

Dzień Dobry wszystkim:-)

Czarna, ja też odzwyczajam moją niunię od smoka. To już drugie podejście. Mam nadzieję, że tym razem się uda:tak:
Trzymam kciuki za was.

Życzę udanego odzwyczajania od smoka. Ja nie mam tego problemu bo Niko nigdy nie chciał smoczka. Zawsze go wypluwał. Moja kumpela ma chłopca 2,5 roku i nadal ma ten problem. Grunt to się nie poddawać!!

czarna ja cię prosze jakie rodzeństwo ???;-)

No właśnie czasem warto iść za ciosem. Rodzeństwo w podobnym wieku to dobre dla dzieci i dla rodziców bo jak urosną można zająć się już sobą. Jak sądzę :)

A swoją drogą zapytam niedyskretnie czy któraś z Was pracuje nad powiększeniem rodzinki?

Pozdrawiam
 
My pracowaliśmy i wypracowaliśmy :) W sam raz taka wiadomość była super prezentem gwiazdkowym dla mojego męża :) A jak drugi dzidziuś się urodzi to moja córcia będzie miała w sam raz 3 latka i 2 miesiące :) Uważam,że taka różnica jest w sam raz,chociaż moja mama narzeka,że mogliśmy jeszcze trochę poczekać,że to za wcześnie,itp :/
 
Tak naprawdę to sprawa indywidualna dla każdedo. Jedni chcą mieć szybko dzieci a inni nie chcą, jedni nie chcą i "wpadaja" inni chcą i nie mogą :) Moja koleżanka niedawno rodziła a jej Bobo kończył właśnie roczek. Była szczęśliwa, ale kiedy zaraz po pierwszym porodzie wydawało jej się że w ciąże zajść nie może grubo się pomyliła!! Tak to w życiu bywa...
 
Witam was serdecznie po dłuższej przerwie.
W końcu mamy wiosnę :-D, tylko dlaczego tyle pada :baffled: Tradycyjnie, jak jest weekend to ja siedzę w domu bo pogoda jest do d... A jak siedzę w pracy to jest przepięknie :wściekła/y:

Niedługo święta a ja jestem daleko za murzynami :baffled: Nic nie mam przygotowane: ani posprzątane, ani nie mam pomysłów co upichcić :no: Macie jakieś pomysły?
 
Witam, dawno mnie nie było....

Roxeen, Twój Borysek jest słodki :tak: kochany maluszek, naprawdę. A mamusia ślicznie wygląda.

Nikha, pewnie, że Cię pamiętamy (niektóre z nas przynajmniej). Nie opuszczaj nas na długo!

Bredzelek, gratuluję chodzącego maluszka! A propos powiększania rodzinki to ja już mówię stanowcze NIE, bo nie wydaje mi się, żeby mi się szczególnie dobrze udawało godzić dobrą opiekę i wychowanie 3 dzieci z pracą (dość intensywną) biorąc pod uwagę, że mojego męża będziemy widywać pewnie na ogół w weekendy.... już i tak mam wrażenie, że każdej doby brakuje mi kilku godzin ;-)

Moniko, ja kompletnie nie mam pomysłu na WIelkanoc, szczególnie, że pewnie w Wielki Piątek jedziemy do rodziny, tam będziemy coś naprędce przygotowywać, robić objazd rodziny. Szczerze mówiąc, nie lubię świąt. Kojarzą mi się z przymusem. Ale to oczywiście tylko moje zdanie ;-);-)
 
Olu K. życzę Ci żebyś złapała więcej oddechu i nie zapracowywała się tak :tak:

My Święta robimy u siebie, ale co ciekawe Rodzinka przyjeżdża i robi jedzonko:-D Jest to dla mnie wygodne. Muszę tylko trochę posprzatać. No a że swoją drogą lubię gotować to może sama też coś zrobię.

Monika77 polecam standardowo żurek z białą kiełbasą, rybę po grecku, zapiekaną białą kiełbasę, jajka nadziewane pieczarkami, karkówkę pieczoną, sałatkę wawrzywną. A na deser sernik z brzoskwiniami:tak:
 
Dzień Dobry wszystkim:-)

Czarna, ja też odzwyczajam moją niunię od smoka. To już drugie podejście. Mam nadzieję, że tym razem się uda:tak:
Trzymam kciuki za was.
i jak idzie odzyczajanie???? My juz tydzień bez:-p:-p:-p:-p:-p
czarna ja cię prosze jakie rodzeństwo ???;-)
no jak jakie:cool2::cool2::cool2::cool2:idź na całość idź na całosć:-D:-D:-D
Witam was serdecznie po dłuższej przerwie.
W końcu mamy wiosnę :-D, tylko dlaczego tyle pada :baffled: Tradycyjnie, jak jest weekend to ja siedzę w domu bo pogoda jest do d... A jak siedzę w pracy to jest przepięknie :wściekła/y:

Niedługo święta a ja jestem daleko za murzynami :baffled: Nic nie mam przygotowane: ani posprzątane, ani nie mam pomysłów co upichcić :no: Macie jakieś pomysły?
Monika ja też daleko za murzynamiiiiiiiii ale co tam:-p:-p

Witam
A nam się udało w niedziele plany zrealizować tylko w 80% bo niestety jak wiecie pogoda była do d....:dry: Ale Marzanne utopiliśmy nawet dwie męską i żeńską:-D:-D:-D Oczywiście był płacz ze strony Laury bo ona tak polubiła swoją kukiełkę że niechciała ją za nic wrzucić:-D:-D:-D ale podejsciem psychologicznym udało się:tak::tak::tak:
Co do różnicy wieku cieżko określić jaka jest najlepsza:-p:-p:-p
 
reklama
:tak::tak:Hello Dziewczyny
Ładnie i ciepło na dworze pewnie wybyłyście na spacery...
Mój Maluszek jak widzi ziemię i kamienie na dworze to szaleje, muszę mu załatwić piaskownicę
Nie pytałam jeszcze o to gdzie w Pile można kupić ciuchy na roczniaka: bluzki, swetry, kurtki, czapki itp.?? Gdzieś gdzie jest wybór w miarę
 
Do góry