reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Kropka, no tak zmieścić się w takim małym mieszkaniu to na pewno ciężko. Ja mam trochę większe i też ciężko. Całą piwnicę mam zawaloną workami z ciuchami :tak:;-) Ale ja twardo je trzymam ;-)
Nie bądź pewna, że będzie synuś bo może być druga córcia :-D:-D:-D A poza tym to lepiej tyle czasu nie czekać na drugiego bąbla :no:
 
reklama
A to Roczkowy Torcik[/B][/COLOR]
nikiirok.jpg
piękny torcik!!!
I spóźnione sto lat dla synusia!!!!!!!!
kurde ale bomba!!! mój M powiedział że jak bedzie miał skrzydła to moze być:eek::eek: ehhhh

kropka ja po Laurze tez najpierw zbierałam potem hurtem oddałam i zonk na tesciku II krechy i wsio od nowa kupowane fakt ze ciuszków Sami by nie ubrał ale reszty rzeczy było szkoda:tak::tak:
A ile chcesz za ten lezaczek i mate??? możesz na priv ze zdjęciami (mam kumpele co ma 7 tyg córcie)

Witam
Jakoś tak od soboty nie swoja jestem i nic mi sie nie chce:no::no:
Na temat samochodu cisza mielismy na przyszły wtorek wezwanie na komende ale dziś nam przenieśli na czwartek więc może wtedy coś się dowiemy:tak::tak:
Dziś zapisałam Laure do 4 przedszkoli i czekamy jak na szpilkach na wyniki bo jak sobie łaziłyśmy po tych przedszkolach to ona przy wyjsciu w płacz dlaczego nie może tu zostać. biedaczka mała. Reszta bez zmian;-)
 
Nikoś dziękuje za urodzinowe życzenia :tak::tak:

My chyba dziś pojedziemy do Złotowa po tego pieska. Dam znać i może jakieś zdjęcie wrzucę.

U nas wszystko ok. Leczę Nikosia z kataru i siebie też. Dzielnie daje sobie odsysać nosek.

Posadziłam trochę warzyw w ogródku, po raz pierwszy w życiu. Zobaczymy co się z tego wykluje.
Gorzej będzie z chęciami do wyrywania chwastów ;-)

Pozdrawiam ciepło wszystkei Dziewczyny:tak:
 
Wie ktoś może co stało się ze sklepem z asortymentem dziecięcym, który mieścił się na ul. Buczka?? Może został przeniesiony?? Szkoda bo całkiem niedrogie ciuszki tam były... :-(
 
Wie ktoś może co stało się ze sklepem z asortymentem dziecięcym, który mieścił się na ul. Buczka?? Może został przeniesiony?? Szkoda bo całkiem niedrogie ciuszki tam były... :-(
Z tego co wiem to swego czasu wyprzedawali tam wszystkie rzeczy za połowę ceny,więc raczej nie został przeniesiony,a zlikwidowany.
A skoro już mamy temat sprzedawania to może któraś z was dziewczyny ma do sprzedania letnią odzież ciążową? Przede mną 2 długie letnie miesiące z brzuszkiem,a po poprzedniej ciąży zostały mi się tylko rzeczy z długim rękawem,bo córcia urodziła mi się na początku czerwca :) I tak sobie myślę,że na 2 miesiące to nie opłaca mi się nowych kupować,bo takie rzeczy są strasznie drogie,a trzeciego bobaska już nie planujemy.Więc jak któraś z was znajdzie coś letniego jeszcze w szafie to ja chętnie odkupie :)
 
Nikoś dziękuje za urodzinowe życzenia :tak::tak:

My chyba dziś pojedziemy do Złotowa po tego pieska. Dam znać i może jakieś zdjęcie wrzucę.

U nas wszystko ok. Leczę Nikosia z kataru i siebie też. Dzielnie daje sobie odsysać nosek.

Posadziłam trochę warzyw w ogródku, po raz pierwszy w życiu. Zobaczymy co się z tego wykluje.
Gorzej będzie z chęciami do wyrywania chwastów ;-)

Pozdrawiam ciepło wszystkei Dziewczyny:tak:
to jak tylko bedziesz miała pieska dawaj nam tu fotyyyyyyyyyyy
Wie ktoś może co stało się ze sklepem z asortymentem dziecięcym, który mieścił się na ul. Buczka?? Może został przeniesiony?? Szkoda bo całkiem niedrogie ciuszki tam były... :-(
ja nie wiem ale widzę że dziewczyny już odpisały
Z tego co wiem to swego czasu wyprzedawali tam wszystkie rzeczy za połowę ceny,więc raczej nie został przeniesiony,a zlikwidowany.
A skoro już mamy temat sprzedawania to może któraś z was dziewczyny ma do sprzedania letnią odzież ciążową? Przede mną 2 długie letnie miesiące z brzuszkiem,a po poprzedniej ciąży zostały mi się tylko rzeczy z długim rękawem,bo córcia urodziła mi się na początku czerwca :) I tak sobie myślę,że na 2 miesiące to nie opłaca mi się nowych kupować,bo takie rzeczy są strasznie drogie,a trzeciego bobaska już nie planujemy.Więc jak któraś z was znajdzie coś letniego jeszcze w szafie to ja chętnie odkupie :)
Wiesz co powiem Ci z doświadczenia że nigdy nie miałam typowej odzieży ciążowej bo szczerze nie opłaca się!!!! Jak coś mogę Ci polecić bluzeczki uniwersalne które ubierzesz w ciąży jak i po:tak::tak: Wkleje Ci kilka linków o co mi chodzi nie patrz na rozmiary bo ja tylko wyszukiwałam typy:rofl2::rofl2:
NOWOSC HIT SALE TUNIKA DEKOLT WIOSNA+ GRATIS 0130 (990038061) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Tunika *CUDO* z dwoma guziczkami* ____M/L (990050072) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
biała tunika ***wyprzedaż - 70 %%% M / L BIAŁA (993072813) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
B&C WOMEN ONLY ::: Tunika damska ::: M (1001261290) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
TUNIKI Z DEKOLTEM HIT SEZONU PROMOCJA 24,90!(0130) (985658382) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
WIOSNA 2010 TUNIKI DWUKOLOROWE - SUPER BLUZKA(131) (1003261684) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
NeW!!! Luźna Tunika Dekolt Zakładki od megan0606 (1001366473) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
NeW!!! Tunika Bombka z Kieszonkami od megan0606 (997202210) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


Witam u nas dzień jak co dzień. Jak jest słonko to podwórko ,a jak brzydko (tak jak teraz) to domowe obowiązki. I jakoś tak leci dzień za dniem:-D:-D:-D
 
Z tego co wiem to swego czasu wyprzedawali tam wszystkie rzeczy za połowę ceny,więc raczej nie został przeniesiony,a zlikwidowany.
A skoro już mamy temat sprzedawania to może któraś z was dziewczyny ma do sprzedania letnią odzież ciążową? Przede mną 2 długie letnie miesiące z brzuszkiem,a po poprzedniej ciąży zostały mi się tylko rzeczy z długim rękawem,bo córcia urodziła mi się na początku czerwca :) I tak sobie myślę,że na 2 miesiące to nie opłaca mi się nowych kupować,bo takie rzeczy są strasznie drogie,a trzeciego bobaska już nie planujemy.Więc jak któraś z was znajdzie coś letniego jeszcze w szafie to ja chętnie odkupie :)

Znajdę u siebie napewno z dwie z dwie trzy bluzki i sukienkę, nawet nie noszone. Bo kupiłam a w mojej ciąży lato szybko minęło :) jaki masz rozmiar??
 
reklama
monika - to zaluj, bo wlasnie takiego mialam :-p

Kurcze. Mówi się trudno. Mój mąż byłby uradowany, syn też (za to piesek chyba by nie zniósł jego pieszczot ;-)), ale powierzchnia mieszkania jest trochę zbyt mala :eek: Jak zmienimy mieszkanie na większe to pewnie psa też kupimy :tak:;-)

Mili, Czarna wyszukała niezłe rzeczy :tak: Sama bym kupiła parę ubranek z tego gdybym była w ciąży :tak:;-) Ja niestety nie mam letnich ubrań tego typu, mam jeszcze parę zimowych, bo moje dzieciątko to czysto zimowe jest :tak:;-):-D
 
Do góry