reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

reklama
czeeeść Wam :)

smutne dni za nami..hhh tyle niewinnych ludzi :(

ale cóż my musimy gnać do przodu ....

Borysio rośnie jak na drożdżach :szok:
za dwa dni kończymy 3 miesiące .. a dopiero co sie urodził

nadal mam w domu 'amiołka' .. hihihi
aktualnie prezentujemy się tak :
 

Załączniki

  • sińiek.jpg
    sińiek.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 27
  • spioch.jpg
    spioch.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 39
  • smile.jpg
    smile.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 39
Roxeen super wyglądacie! Gorąco pozdrawiam !!!

A my mamy psa. Ciężko go sfotografować bo jest szalony i postrzelony jak to szczeniak. Sika gdzie popadnie i gryzie dla zabawy, jednak Nikoś nie jest z tego zadowolony:no: A poza tym jest super:tak:


A Nikosia ulubioną zabawą jest wkładanie kamieni i piasku do buzi. Co ja się z nim mam !!! Ech

pies1.JPGpies3.JPGniko2.JPG
 
Bredzelek nic mi nie mów na temat dziwnych zabaw dzieci... Moja mała ostatnio wręcz uwielbia zbierac patyki... z każdego spaceru wracamy z naręczem patyczków kijów i juz większych gałązek :tak:Nie wiem co jej sie w tym podoba, poprosyu jak widzi jakiegoś patyczka to podnosi i dzie dalej, co kawałek staje i dodaje kolejne nasz rekord to 27 patyczków, oczywiście część ja niose, a nie daj boże jak wyrzuce a Julka to zauważy :-D jest krzyk i wraca sie po "zgube" hahahahah :-D:-D:-D:-D:-D
 
czeeeść Wam :)

smutne dni za nami..hhh tyle niewinnych ludzi :(

ale cóż my musimy gnać do przodu ....

Borysio rośnie jak na drożdżach :szok:
za dwa dni kończymy 3 miesiące .. a dopiero co sie urodził

nadal mam w domu 'amiołka' .. hihihi
aktualnie prezentujemy się tak :
ale słodko i jaki juz kawaler a mamusia jak kwiatek na wiosne!!!!!
Roxeen super wyglądacie! Gorąco pozdrawiam !!!

A my mamy psa. Ciężko go sfotografować bo jest szalony i postrzelony jak to szczeniak. Sika gdzie popadnie i gryzie dla zabawy, jednak Nikoś nie jest z tego zadowolony:no: A poza tym jest super:tak:


A Nikosia ulubioną zabawą jest wkładanie kamieni i piasku do buzi. Co ja się z nim mam !!! Ech

Zobacz załącznik 237476Zobacz załącznik 237477Zobacz załącznik 237478
o jaaaa ale słodziak!!! Jak go nazwaliscie???? co do kamieni ja z Laura miałam tak że wsio wkładała do buzi:crazy::crazy::crazy:
Bredzelek nic mi nie mów na temat dziwnych zabaw dzieci... Moja mała ostatnio wręcz uwielbia zbierac patyki... z każdego spaceru wracamy z naręczem patyczków kijów i juz większych gałązek :tak:Nie wiem co jej sie w tym podoba, poprosyu jak widzi jakiegoś patyczka to podnosi i dzie dalej, co kawałek staje i dodaje kolejne nasz rekord to 27 patyczków, oczywiście część ja niose, a nie daj boże jak wyrzuce a Julka to zauważy :-D jest krzyk i wraca sie po "zgube" hahahahah :-D:-D:-D:-D:-D
Dobrze ze ma zajęcie:)))
Chyba zapomniałaś o mnie:-p:-p:-p:-p
Witam
U nas dzień świstaka.
Mały w poniedziałek miał ściągany napletek na szczeście bez nacinania się obeszło. Nawet nie pisnął mój rycerzy!!! Teraz musimy uważać by ponownie się nie skleiło więc minimum 4 razy dziennie moczenie, ściaganie, smarowanie itp:tak::tak::tak: a za 2 tyg kontrola:tak::tak::tak:
Dziś znów nie pewna pogoda więc chyba wybiore się do Nemo lub blaszaka by dzieciaki się troszku wyszalały:))
 
czarna79 piesek nazwywa się PAKO i jest totalnym urwisem, gryzie Nikosia dla zabawy ale boleśnie. Dletego muszę uważać. Nie ma łatwo.
A Nikoś bierze do buzi kamienie z ziemią, nie mam sił i nie nadążam już z pilnowaniem go. Czy przejdzie mu to? Masakra

POZDRAWIAM DZIEWCZYNY
 
Czarna dziś ci wyśle zdjęcia. Jakoś mi z głowy to całkiem wypadło, a jak sobie przypomniałam to okazało sie ze baterie w aparacie rozladowane, a pózniej znowy zapomniałam i tak w kółko... Na szczescie zdjęcia juz zrobilam i wrzuciłam na kompa jak położe małą spac to Ci wyśle zdjęcia. :-)
 
hello Dziewczyny

Nie mogę się powstrzymać, więc coś powiem. Od porodu (jak i przed) mam problemy z @. Dwa razy miałam przez rok czasu. Wszystkie badania OK i doktor J. powiedział że jest dobrze i może mi dać pigułki na regulację. Problem był w tym że nie wiedziałam nigdy w którym miejscu cyklu się znajduję. Zakupiłam więc sobie 20 testów ciążowych żeby co jakiś czas sprawdzać się. A że trudno nam zawsze zajść było więc i tym razem nie nastawiałam się. No i nagle mówię A CO , mam tyle testów strzelę sobie jeden. POWALILŁO mnie z nóg - patrzę a tu ....

4-DWIE-KRESKI-3539.gif

Zatkało mnie!!! Dochodzę do siebie! We wtorek idę do dr J.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Bredzelek że co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będziesz po raz drugi mamusią????????????????????????????????????? Kurde pisz co i jak!!!! ale niespodzianka!!!!!!!!Z wrażenia zapomniałam
~~~~~~GRATULACJE~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry