reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE ZA GRATULACJE !!!

Termin lekarz wyznaczył na 26 grudnia 2010 !!! Ciekawe jak będzie w rzeczywistości :-D


czarna79 a co z tymi fotelikami? Ja też muszę coś dobrego kupić. Macie jakieś typy??
 
reklama
Bredzelek pikne suwaczki!!!!!!!!!!!! a data terminu jeszcze ładniejsza:))) bejbik wielkanocny urodzi sie na B Narodzenie fajniutko:))) co do fotelików jak wejdziesz na strone UWAGA TVN obejrzyj sobie reportaż o fotelikach samochodowych. Jak narazie wstępnie mamy wybrane foteliki ale jeszcze nie na 100 %
STM Recaro Starlight 6xKOLOR Gratisy W-wa od reki (1004034560) - Aukcje internetowe Allegro
wcześniej myślałam o jakimś Coneco ale BOJE SIĘ!!!!!!!!!!!
 
BREDZELEK GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!
Ja miałam termin na 14 grudnia a urodziłam julke 23... dzień przed wigilią :-) to dopiero był prezencik :tak:
 
Ja niestety miałam okazje być przez święta w szpitalu... Z jednej strony to była moja decyzja, bo mialam poród wywoływany (byłam 9 dni po terminie i bardzo już chciałam dzidzie) dzwoniłam do mojego lekarza (T. Jaskólski) i powiedział ze mam sie wstawic w poniedziałek do szpitala. W poniedziałek powiedział ze jak chce to moze pomóc mi wywołac,ale nie trzba bo z dzieckiem wszystko ok i możemy poczekac jak samo zechce wyjsc, no ale ja postanowiłam ze chce już mieć Małą przy sobie :-) coś mi tam zrobił i za 4 godziny zaczeły się skurcze, rano 23 grudnia pojechałam na porodówke, podali mi oksytocyne i o 15.45 Julka była na świecie :-) Ale swięta w szpitalu... KOSZMAR!!! wogóle ten nasz szpital to porażka!!! O kolacji wigilijnej to nie wspomne... Bleeee:eek: No ale 26 byłam w domku :-D
 
czarna byliście dziś może na festynie na wyspie? :-) bo chyba się minęliśmy na pobliskim placu zabaw :-) robiliśmy zdjęcia a tu jakiś jeansowy smyk wparował nam przed obiektyw :-D
 
czarna byliście dziś może na festynie na wyspie? :-) bo chyba się minęliśmy na pobliskim placu zabaw :-) robiliśmy zdjęcia a tu jakiś jeansowy smyk wparował nam przed obiektyw :-D
byliśmy!!!!!!!!!! chodzi o ta sytuację koło tej drabinki czy huśtawki?????????? ale numer trzeba było zagadać!!!!
Ale tu się leniwie zrobiło...

co tam u WAS słychać w maju??

My z Nikosiem zakatarzeni że hej !!!

Pozdrawiam
zdrówka dla was. Jak się czujesz????
 
reklama
czarna tak, obok drabinek :-D:-D:-D nie usłyszałam imienia małego, więc nie byłam pewna :-) ale M. się zapierał, że to Samuel (mi się zdawało że Dawid :-p) :-) no nic, trzeba jednak wierzyć facetowi :-D
bredzelek zdrówka!
 
Do góry