reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Laski mam kłopoty poważne z mieszkaniem i pracą - nie mam jednego i drugiego. Tzn mam prace od listopada ale za to co zarobię nie zostanie mi nic na życie po opłaceniu wynajmu i opłat ... :no: poprostu tragiza


jakbyście znały kogoś kto chce naprawdę taniusio wynająć kawalerkę to pliz pliz dajcie znać ... :sorry2::zawstydzona/y:
z pracą pod górkę wszędzie więc nie proszę o pomoc w tym temacie - sama tyram jak osioł, żeby ją znaleźć
 
reklama
Roxy, to ci współczuję. Teraz faktycznie strasznie ciężko jest z pracą. Każdy pewnie trzyma się tego co ma choć pewnie z chęcią by ją zmienił. Ja byłabym pierwsza ;-) Ale cóż mam to co mam i na razie nie znalazłam nic innego :no: A z mieszkaniem niestety nie pomogę - nie znam nikogo :no:kto wynajmuje kawalerki. Mój szwagier wynajmuje mieszkanie dwupokojowe, ale nie jest tani :-:)no:

A jak się ma Borysek?
 
Monika dziękuje, Borysek ma się dosyć dobrze :) jak na 2,9 latek to pięknie mówić zaczął jakieś 3 miechy temu. Pekać ze śmiechu można jak się mądruje :) chodzi do przedszkola prywatnego ( płacimy po połowie z ex ) i bardzo mu służy... ale niestety od listopada będzie miał miesiac przerwy - nie stać mnie już... póki co miałam L4 to mogłam go posłać... teraz mam nadzieję ze praca którą chyba załapałam wypali ....
Boo jest maniakiem samochodów i klocków i pociągów :) mam nadzieję że będzie mnie stać na te wszystkie kolekcje Lego :D
 
Roxy, bez lego też dziecko może się obejść. Mój Witek pierwsze lego dostał jak miał niespełna 4 lata (dostał Duplo z samolotem). A na zeszła Gwiazdkę dostał pudełko z podstawowymi klockami, z których może bydować różne rzeczy. Jak na razie nie narzeka, że nie ma więcej. To musi mu wystarczyć, bo ja i tak nie mam kasy na nic nowego. Teraz Maja "lata" z tym samolotem z Duplo i "bawi" się klockami z Duplo. Jednak oboje chętnie bawią się drewnianymi klockami, z których układają piękne wieże i od razu je burzą :-D:-D
 
a to ja wiem, ze bez lego da się żyć :-)))))) nie ma i żyje to moje dziecie słodkie :-))))))

ale jak będzie mnie stać to chciałabym żeby miał ... duuuużo legoklocków bo widzę jak potrafi 2 godziny przesiedzieć u znajomej i buduje buduje buduje .... :rofl2:
 
To fajnie, że potrafi tak siedzieć i budować :tak:
Ostatnio moja mama mówila mi, że była w jakimś komisie i widziała pełno fajnych i w dobrym stanie zabawek, m.in. z Fishera. Może warto byłoby popatrzeć za jakimiś takimi opcjami. Wiem, że najlepiej i najfajniej byłoby kupić dziecku nowiuśką zabawkę, ale czasem trzeba ratować się też takimi zakupami. Ja też muszę się przejść do komisu i zobaczyć coś dla Majki. Nie stać mnie teraz na zabawki tak jak moglam kupować Witkowi. Jest mi z tego powodu przykro, ale co mam zrobić?
 
Monika ale Boo ma może 3 nowe zabawki ... wszystko dostaje zawsze ... samochodziki itp...nawet Ty miałaś kiedyś coś z Tym wspólnego ;-) mnie tam nie przeraża zakup używanego czy to ze dostanę po kimś używane ... nawet mało ubrań ma nowych bo ... nie stać mnie :no:
 
hej dziewczyny
Matko boska Roxi ale się porobiło jestem w szoku i przykro mi.

Powiedz mi a w jakim charakterze szukasz pracy? i może warto wybrać się do Mops-u , może uda się że z finansują małemu przedszkole i pomogą doraźnie??
Co do mieszkania to szukałaś na tablicy.pl ?
 
pracy szukam każdej i wszędzie. Mieszkania na tablicy szukam też...

a co do MOPSU nie sfinansują przedszkola Boo ponieważ nie ma jeszcze obowiązku przedszkolnego, tzn jest za młody smok mój jeden - kochane Państwo pro-rodzinne :angry:
 
reklama
Do góry