reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Nikha suwaczki chyba w Ustawieniach i Edytuj Sygnaturę. A co to jest panel pediatryczny??

MaLea gratuluję chłopczyka. Czy imię już wybrane?

Ja chodziłam na indywidualne spotkania przygotowujące do porodu u położnej Aliny Wasilewskiej - było fajnie, w dogodnych dla mnie godzinach. U mnie na osiedlu teraz mieści się szkoła rodzenia Renaty Gilewskiej - to znana położna w Pile, ale słyszy się też opinie, że jeżeli nie jest się jej "uczennicą" to w szpitalu potrafi być niemiła. Nie wiem ile w tym prawdy, nie spotkałam jej nigdy.
 
reklama
Ja niestety jeszcze nie znam płci:-( Przy pierwszej ciąży nie chcieliśmy wiedzieć, ale teraz już bardzo bym chciała wiedzieć co będzie:-) Co do szkoły rodzenia, to chodziłam do Gilewskiej. Teraz chciałam skorzystać ze szkoły przy kościele św. Rodziny, ale decyzji ostatecznej jeszcze nie podjęłam.
 
Imię dla synka wybrane było jeszcze przed ciążą :-D będzie Szymek :-)

a tak na marginesie, to zastanawialismy się jeszcze nad Maksymilianem albo Mikołajem :-D a dziewczynka miała byc Milena Nadia ;-) coś podobne gusta mamy ;-)
 
MaLea, no piękne imiona wybrane :) wszystkie bez wyjątku ;-);-);-)

Nikha, pewnie nie macie wyjścia z tymi testami..... ciekawe co wykażą.

Aga, a czy te opinie o pani Gilewskiej, które ja słyszałam, są prawdziwe czy to bzdury?
 
O Gilewskiej też słyszałam różne opinie. Na zajęciach była bardzo miła i sympatyczna. W szpitalu miała dyżur w ostatni dzień kiedy już wychodziłyśmy. I rzeczywiście była niezbyt uprzejma w stosunku do pacjentek. Mnie znała więc, do mnie podchodziła trochę inaczej, ale ogólnie nie wzbudza sympatii.

A dlaczego chcę chodzić po raz drugi? Hmm, zawsze można sobie pewne rzeczy przypomnieć i może dowiedzieć się czegoś nowego:tak:
 
reklama
MeLa - Szymuś to naprawdę fajne imię:tak: U nas są zdania podzielone i trudno nam się zdecydować. Przy pierwszej ciąży już na początku wybraliśmy imiona, które już później nam się nie podobały i teraz postanowiliśmy jeszcze trochę z tym zaczekać:-D
 
Do góry