reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

nikha24

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2008
Postów
94
Miasto
Piła
Czy znajdą się dziewczyny z Piły i okolic, które niedawno zostały mamusiami? A może są tu przyszłe mamusie??
ZAPRASZAM:))
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj :-)
Ja jestem przyszłą mamusią. Moje maleństwo ma się urodzić w marcu przyszłego roku:tak: Pozdrawiam
 
Witaj Aga:-D:-D:-D:-D
Wkońcu ktoś się odezwał.
Może będzie nas więcej??
Ja mam niunię 5 miesięczną:-D Nadię.
A jesteś z Piły czy z okolic?
 
Ja mieszkam jakieś 3 lata w Pile, więc też nie jestem rodowitą Pilanką:-D A mieszkam na Zamościu. Pracujesz, czy jesteś z córeczką w domu??
 
Hej dziewczyny!
Widzę, że powstał nowy wątek pilski, czyżby stary już "zamarł" kompletnie?

Ja mieszkam w Pile od maja 2005 z przerwą 8-miesięczną, od grudnia 2007 do lipca 2008 (w tym czasie urodził się mój drugi synek). Mieszkam na Zielonej Dolinie, pracuję, ale pracuję w domu.
 
reklama
Witaj Olu:-) Ja kiedyś zaglądałam na pilski wątek i pisałam troszeczkę, ale niestety potem brakowało czasu:-( A teraz mam nadzieję, że uda mi się nawiązać kontakt z jakimiś przyszłymi mamusiami:tak: Pozdrawiam
 
Do góry