reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Ja współczuję Roxeen tych bóli krzyżowych przez tyle godzin :szok: Ja ledwo je zniosłam przez 3h :zawstydzona/y:

Co do zakupów w pewnym sklepie to kiedyś oglądałam tam czapkę zimową dla Witka i przeraziła mnie cena - 40 zł :szok: W sklepie obok kupiłam mu dużo lepszą za 15 zł :-p
Nie będę komentować poczynań pewnych położnych bo nie ma sensu się nakręcać. Dziwię się tylko, że szefostwo szpitala nie zrobiło z nimi jeszcze porządku :dry:
 
reklama
Mnie to tez zastanawia czemu nikt tych bab nie ustawi. Narobily kiedys spobie dobrej renomy i na tyle w piórka obrosły, że juz pracować na szpitalna tylko stawkę się nie chce. Pewnie jakby sie koperta pojawila to by byla inna śpiewka.
 
Gratuluje zrzuconych kilogramów. Ja tez jeszcze walcze ze swoimi.

Miłego weekednu laseczki. A co do położnych : są ludzie i parapety:cool2:

Dzięki za gratulacje. Może którejś z Was się przyda mój tryb postępowania, który naprawdę działa. Wiadomo przy tym, że nie można się obrzerać słodyczami i innymi takimi (chociaż ja sobie nie odmawiam jeśli mam ochotę).

A więc: każdy kawałek posiłku, który wkładamy do ust żuć jak nadrobniej (w ślinie są enzymy trawienne które pomagają rozkładać pokarm). Natomiast wszystkie płyny pić na 15 minut przed jedzeniem i 2 godziny po jedzeniu.

Tutaj również wszystko szybciej się trawi jeśli nie rozrzedzimy jedzenia płynem.
Lubiłam popijać do jedzenia, ale jakoś daję radę!!!
Porady są z super książki Droga do zdrowia, której przepisy właśnie na sobie stosuję:tak::tak:


Mnie to tez zastanawia czemu nikt tych bab nie ustawi. Narobily kiedys spobie dobrej renomy i na tyle w piórka obrosły, że juz pracować na szpitalna tylko stawkę się nie chce. Pewnie jakby sie koperta pojawila to by byla inna śpiewka.

Niestety często ludzkimi pobudkami rządzi kasa! A w przypadku np. położnych w szpitalu nie można za bardzo się "burzyć" bo jesteśmy niejako zależne od nich, mając bobasa w brzuchu!! Życzę wszystkim Ciężaróweczkom, żeby trafiały na same super położne i pielęgniarki:tak::tak:
 
WITAM!!!:-)
REWELACJA !!! :-D:-D:-):-)



to szkoda że wcześniej nie wiedziałam o nim,
teraz to już mi chyba nie potrzebny bo jak dalej bede na mojej diecie to jeszcze troche i brzuch zniknie
:-)
Słodkie Dziewczyneczki !!! Dużo pracy z dziećmi w domu, ja podziwiam Mamusie co mają więcej niż jedno. Sama się dwoję i troję, bo oprócz obowiązków chciałabym coś nie coś dla siebie mieć czas zrobić :no:
Mój Niki ma prawie 10 m-cy i też nie może usiedzieć na miejscu, szkopuł w tym, że chodzić nie umie, wiec i ja muszę dzielnie śmigać za nim :tak::tak: Ale zawsze to jakiś sport na schudnięcie!!!
Nie jest źle z dwójką dzieci, mała narazie dużo śpi więc jest czas żeby zająć się starsza, ugotowac, posprzątać, a jak za długo nie chce spać to wkładam ją w chuste i z nią wszystko robie :-)
no i brawa za zgubione kilogramki :-) mi tez już się udało zgubić wszystko co przytyłam w ciąży (ok. 14 kg)

a tak wogóle to dzięki dziewczyny za miłe słowa o moich dziewczynkach
:-)
 
taaaaki jestem piekny
i taką mam Wielką Stopę (...życiową :confused: )
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 25
  • 3.jpg
    3.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 4.jpg
    4.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 24
  • 5.jpg
    5.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 20
  • 6.jpg
    6.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Bredzelek ja w od zeszłego tyg jestem na dietce;-) mamy na naszym pazdziernikowym wforum watek dietkowy gdzie są 2 liderki:-p:-p a wśród nich nasza Kaka i skoro im się udało to i mi się uda:-D:-D (moja naiwna nadzieja) jutro lub we wtorek waga i miara idzie w ruch:tak::tak:

Roxeen boziu jako on słodki!!!! a te stopeczki tylko całować!!! I fajnie ze znajdujesz dla nas czas:tak::tak:

A ja mam głupie pytanie który to jest ich sklep tzn tych położnych:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry