reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

reklama
Co do spotkania to ja jestem gotowa na propozycje :) nie bedzie mnie w Pile od 20 do 24 ma ja bo jedziemy do Krakowa z moim Osobistym, tylko w dwoje.... Juz sie nie moge doczekac, ale nie wiem jak dam rade tyle dni bez Julki...
dacie rade czas szybko płynie ja też marze o takim wypadzie:)))
ja np proponujeeeeeeeee.... hmmm środa 19 maja :-D

ale to tylko luźna propozycja co by temat spotkania rozkręcić :tak:

mi pasuje :))) od poniedziałku jestem sama z maluszkami więc spoko loko

ashe z Tym wiekiem tos zaszalała :)
pewnie chodziło o mnie ze ja juz taka stara
roxeen - bo to prawda :sorry:
dla jasnosci - chodzi mi o moj mlody wiek a nie o Wasz w sensie "stary":-D:-D:-D

Już się nie tłumacz:)))

Asheara a co do twojej tajemniczości to tak zapytam wprost planowany maluszek czy niespodzianka;-)
 
Witajcie drogie Pilanki po przerwie!

Po pierwsze gratulacje dla zafasolkowanych :):):)

Widzę, że planujecie spotkanie, mi trudno jest się określić, ale jak ustalicie termin, a ja akurat będę mogła dołączyć, to chętnie to uczynię. Pozdrawiam!
 
Ola witaj pracusiu:)))

Kropka ja obstawiam blaszak może skromniejsze miejsce ale kameralne, bo w Nemo raczej nie ma szans na pogaduszki ale idę tam gdzie większość:))) w sumie miejsce nie istotne jak z terminem się zgadamy.
 
Witam Was dziewczyny! Mamusią zostałam 20 lipca 2009, więc moje maleństwo ma juz prawie 10 miesięcy. Nie jestem rodowitą Pilanką ale mąż jest z Piły i mnie to miasto zauroczyło! W przyszłości będziemy mieszkać pod Piłą- budujemy domek. Na razie ze względów na pracę męża siedzimy we Francji. Pozdrawiam wszystkie wielkopolskie mamusie i ich śliczne brzdące.
 

Załączniki

  • DSC03027.jpg
    DSC03027.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC03272.jpg
    DSC03272.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 21
Witaj Femme !! Ja też mieszkam pod Piłą, może przypadkiem będziemy sąsiadkami:-D

Dziewczyny ja niestety Piły nie znam dobrze i nie mam pojęcia o jakie blaszaki chodzi, powiedzcie gdzie to dokładnie jest:tak::tak:

Ja od dwóch dni miałam takie mdłości całodniowe połaczone z bólem głowy, że z łóżka nie wstawałam. Totalna masakra!!! Niech już będzie II trymestr. Jeść nie mogę tak mi niedobrze dziś wpycham w siebie jedzenie bo schudłam 2 kg... ech
 
Ostatnia edycja:
witaj Femme :-) słodki synuś :-)

bredzelek bidulko, trzymaj się! mnie na szczęście w ciąży mdłości ominęły :tak:
i ja też nie wiem gdzie ten blaszak i w ogóle co to za diabeł? :-D
 
witaj Femme :-) słodki synuś :-)

bredzelek bidulko, trzymaj się! mnie na szczęście w ciąży mdłości ominęły :tak:
i ja też nie wiem gdzie ten blaszak i w ogóle co to za diabeł? :-D

Mnie w pierwszej ciąży wszystkie objawy ominęły, czułam się super.
Tymbardziej jestem w szoku że mnie tak wzięło. Muszę odbębnić za byłą ciążę z dwojoną siłą:no::no:


Jeśli o wiek chodzi to rocznik chyba nie taki ważny...
Ważne jak się czujemy w środku. A jak sądzę tu na forum same duchem młode mamy, szczęsliwe, szalone, pełne wigoru i gotowe podzielić się entuzjazmem na spotkaniu:tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to już wam mówie:)))
Blaszak chodzi o ten pawilon blaszany na ul. Ludowej koło ryneczku i poczty( z jednej strony jest ECO, z drugiej lumpex, pralnia, Vernon). Wchodzi sie od środka po schodach do góry "Ballandia"

Femme witaj:)

Bredzelek a kysz a kysz takiemu samopoczuciu.
 
Do góry