reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pimafukort masc w ciazy

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
hej
jestem na początku 19 tygodnia ciąży
wczoraj miałam zakładamy peeser
we wtorek czyli 4 dni temu a 3 dni przed założeniem peesera ginekolog sprawdził czy nie mam infekcji
strasznie mnie piecze i swędza wargi sromowe . Lekarz postawił diagnozę ze to suchość pochwy od stosowanej luteiny dopochwowej i przepisał Pimafucort 2x dziennie tylko na wargi sromowe .
dodam ze rzeczywiście mam bardzo sucho tam w tych okolicach
dziś jest 4 dzień a swędzenie i pieczenie nie mija :(
jutro niedziela wiec zero kontaktu z ginem
czy ktoś stosował ta maść w ciąży ??
no i zapomniałam ile dni mam to stosować :(
dodam ze nie mam żadnych upławów,nic brzydko nie pachnie
 
reklama
Ja stosowałam 7 dni, ale faktycznie lepiej skonsultuj się z nim, bo może masz inne zalecenia :)
 
o 5 rani , pojechałam na IP
zostałam na obserwacji
zlecili wymazu , mocz i inne podstawowe badania
do jutra jak nie będzie wymazu mam narazie brac ,smarować 2x dziennie clotrimazolum
lekarz zadzwonił o 8 rano jak byłam juz na ip :)
 
kochane odstawili mi luteinę dopochwowa i kazali brac luteinę podjęzykowa po 2 tabletki 2x dziennie
czy ta podjęzykowa jest taka sama czy gorsza niż dopochwowa ??
 
reklama
wymaz będzie najprawdopodobniej jutro
narazie wiem ze antybiotyk na bakterie w moczu nie pomógł :( brałam od wtorku Amotaks 500)
zaczeto dzis podawać Furagine
 
Do góry