reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piórnik dla czwartoklasisty

Dołączył(a)
26 Sierpień 2021
Postów
6
Cześć dziewczyny 😘

Mam do was pytanie - wiem że 1 września już za rogiem 😅 ale nie mam jeszcze skompletowanej wyprawki. Potrzebuję jeszcze paru drobiazgów, chodzi mi o piórnik, pojemnik na jedzenie i jeden podręcznik. Wiecie gdzie w internecie mogę kupić to wszystko w jednym miejscu? Do najbliższego sklepu z takimi rzeczami mam 10 km, nie chce mi się jeździć tam i z powrotem tylko po to, aby okazało się, że tego tam akurat brakuje...
 
reklama
Osobiście w większości wyprawkę skompletowałam przez allegro. Plecak, piórnik, art papiernicze, okładki nawet połowę taniej niż stacjonarnie.
 
A ja dodam, że w ogóle nie mam skompletowanej wyprawki. I jakoś się tym nie martwię.
Dzieci mają jedynie plecaki i buty na zmianę 😂
Cała lista czeka ma kupno.
Zresztą jeśli to 4-ta klasa, to zaraz może się okazać, że każdy nauczyciel ma jednak inne wymagania 😂
 
Musisz mnie nauczyć jak się tym nie martwić 😂 Zastanawiałam się nad zakupami w Empiku, ale tam jakoś za drogo dla mnie... A od kiedy raz mnie oszukali na allegro unikam tej strony jak ognia 😥
 
@Agadom1987 Ja staram się kupować na allegro jedynie od użytkowników oznaczonych jako SuperSprzedawca. Na tych się nigdy nie nacięłam :)
A 4 klasa to już nie takie małe dziecko i niech zacznie dbać sam o siebie :)
 
reklama
A od kiedy raz mnie oszukali na allegro unikam tej strony jak ognia 😥
Ja kupuję na allegro średnio raz w tygodniu, czasem częściej. Chyba wszystko (poza jedzeniem) mam stamtąd, nie cierpię chodzić po sklepach 😁 nigdy nie miałam problemów. tylko opinie o sprzedawcach i produktach trzeba czytać, ale to jak w każdych zakupach przez internet.
 
Do góry