reklama

Piosenki dla dzieci

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez ososo, 25 Lipiec 2010.

1. ososo

ososo Początkująca w BB

Jakich piosenek uczycie swoje dzieci? Ma ktoś może jakieś chwyty na gitarę do takowych?

2. GoskaGrad

GoskaGrad Początkująca w BB

Oczywiście nieśmiertelne Fasolki, czyli piosenki mojego dzieciństwa! :) Tutaj są chwyty gitarowe i akordy do piosenek Fasolek. Ja się na tych piosenkach wychowywałam i chyba do tej pory nie pojawił się lepszy zespół dziecięcy.

3. reklama
  4. Kaminka

Kaminka Początkująca w BB

5. Marianna.Sz

Marianna.Sz Początkująca w BB

My puszczamy to czego sami słuchamy. Żadnych fasolek. Kubusiowi w ogóle się nie podobały. Jak był malutki, to podobały mu się piosenki z ulicy sezamkowej.

6. Literolandia.TV

Literolandia.TV Początkująca w BB

Witam serdecznie wszystkie mamy,

Niedawno założyłam nowy kanał na YouTube, na którym dzieci uczą się jak prawidłowo napisać literę pisaną. Piosenki w filmikach polegają na pokazaniu dziecku prawidłowego ruchu ręki podczas pisania z prostą piosenką. U dziecka współpracuje wtedy lewa i prawa półkula mózgowa, co przyśpiesza i ułatwia zapamiętywanie kształtów. Pozwala to szybko i skutecznie nauczyć się prawidłowego zapisu litery oraz pokonać ewentualne trudności w nauce pisania. Oto link: https://www.youtube.com/watch?v=4_MqERBbib4

Mam nadzieję, że mój wpis zachęci kilka mam i spodoba się Waszym dzieciom :)

Gdy dziecko dobrze się bawi, wiedza sama wchodzi do głowy :)

Pozdrawiam serdecznie
    Literolandia.TV

7. Jadran

Jadran Fanka BB :)

8. darek_z_gl

darek_z_gl Początkująca w BB

Polecam płytę Siostry Wajs & stonoga, poza piosenkami do słuchania, jest piosenka w wersji instrumentalnej

Poleć forum