reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piwo karmi a problemy z brzuszkiem

Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi! problem został zażegnany a wszytko dzięki odstawienia mleka i podawanie małemu nowych posiłeczków (jabłuszka, marcheweczki) :tak:


A piwo Karmi pije do dzisiaj -choć w mniejszych ilościach bo raz na parę dni - i już wiem ze nie wpływa ono na samopoczucie mojego smyka - oczywiście lepiej je przed wypiciem wygazować.


Mały ma podejrzenie nietolerancji laktozy, ale na razi nic nie robimy w tym kierunku - oprócz tego ze ja ostawiłam nabiał - bo jeszcze może z tego wyrosnąć :tak:
 
reklama
A mnie się wydaje, że to picie karmi podczas karmienia to jeden wielki przesąd. Ani to szkodzi, ani pomaga. Ważniejsza jest dieta matki podczas kp, należy jeść zdrowo i lekkostrawnie, zawsze też można wspomóc się np. prolaktanem, jeśli są problemy z laktacją. Ale karmi? albo duża dawka kofeiny? Serio to ma być dobre dla naszych pociech?
 
Do góry