reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac zabaw dla dziecka 3 latka

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
3
Hej dziewczyny. Szukam dla mojej córeczki placu zabaw, najlepiej drewniany ze zjeżdżalnią. Polecicie coś fajnego? Okolice Poznania.
 
reklama
Myśmy zamówili z allegro 2.5roku temu i fajny jest ten plac zabaw z domkiem zjeżdżalnia i 2chustawki ale też napewno będą w tych większych sklepach Castorama media expert
 
Myśmy zamówili z allegro 2.5roku temu i fajny jest ten plac zabaw z domkiem zjeżdżalnia i 2chustawki ale też napewno będą w tych większych sklepach Castorama media expert
Marta, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. A jak drewno się trzyma? I jak cenowo jak wyszło. Ja znalazłam coś takie w tej firmie Funky Combo czy wasz zestaw mnie więcej tak wygląda. Boże drogi tyle tego wszystkiego jest na rynku, sama już nie wiem byłam także w Leroy ale mieli jakieś dziwne te place. Ceny bardzo różne domyślam się że drewno jest tu kluczowe.
Serdecznie Cię pozdrawiam daj znać co sądzisz?
 
Marta, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. A jak drewno się trzyma? I jak cenowo jak wyszło. Ja znalazłam coś takie w tej firmie Funky Combo czy wasz zestaw mnie więcej tak wygląda. Boże drogi tyle tego wszystkiego jest na rynku, sama już nie wiem byłam także w Leroy ale mieli jakieś dziwne te place. Ceny bardzo różne domyślam się że drewno jest tu kluczowe.
Serdecznie Cię pozdrawiam daj znać co sądzisz?
No podobny tylko domek trochę większy chyba 2tys płaciliśmy więc no drogo jest 🙈nasz z Niemczech szedł zestaw 🙂dzieci się bawią cały czas 🙂
 
Do góry