reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Joanka pisze:
Ineczko, Milenka łapie już sama zabawki ?
Anineczko, co to są pierdziawki? twoje usta ? ( wybacz za porównanie ale ja tak własnie "pierdzę" na brzuszku Krzysia, czym sprawiam mu niemałą przyjemność ;D)
Tak tak Joanko to jest to co myslisz. Usteczka mamusia na dupci synusia ;D
Melanie pisze:
Paris śmieje się w głos jak tata naśladuje Kaczora Donalda i jak powtarza do córeczki : śśśśśślicznoteczko - odpowiednim tonem
mama nie umie az tak rozśmieszyć dziecka,
chociaż kilka razy sie udało ale tacie udaje sie zawsze ::)

Paris lubi jak się z nią bawi mama albo tata machając zabawką
i lubi siedzieć u taty przy biurku i patrzeć w monitor lub telewizor
lubi też "perdzioszki" tak jak Antek

a najszczęściej do Pariski mówimy:
czupurek
ślicznoteczka
pięknotka
dziabąg
bzik
dziubek, dziubulek
Parisulka
i...... uwaga:
Rysia :D - to wymysł dziadka mamowego :D
HA HA HA bo umre ;D ;D ;D ;D ;D ;D RYSIA jest the best. NO w zyciu bym nie wpadla na takie imie.
BOskie :laugh: :laugh: i takie....nowoczesne
 
reklama
Joanka dzwoneczek jest zawieszony nad Milenka i wali sobie w ten dzwoneczek zapamietale ;D ale zaczela lapac sie za stojaczek obiema raczkami i tym samym potrzasa wszystkimi maskotami ;D mozna powiedziec ze zalicza lapanie jednego przedmiotu oburacz ;D
dzisiaj kupilam jej groch i fasole i wsypalam do takich woreczkow z kubusiem puchatkiem ;D czekam az zacznie odbierac doznania ;D, a jak podrosnie to przesypie je do plastikowych przezroczystych butelek i zrobia sie zabawki sensoryczne (przedmiot w przedmiocie) ;D  ;D ;D

Melanie ostatnio mowimy do coreczki 'bombelo' ;D np bombelo idzie na spacero  ;D
ale jej ulubiona piosenka jest : taka jestem piekna, taka jestem piekna, taaaka zawsze jestem piekna, taka jestem sliczna, taka jestem sliczna taaaaaka zaaaaawsze jestem sliczna
do melodii - nie pijemy wodki, nie pijemy wodki, pocalunek byl za krotki  ;D ;D ;D

co do biegania to Milenka lubi sie przemieszczac i ustawiac wzdloz rownoleznika ;D
 
hyhyhyhy
piosenkę juz umię jest świetna :D :D :D


a to co napisałaś o zabawkach to jest super - zgapie pomysł od Ciebie - r e w e l a c j a !!!
 
Maks tez uwielbia pierdzioszki
i oglada psa tylko nie lubi jak go lize:)
ale w samotnosci to on nie wytrzyma ani minuty :pcycek...

a mowimy na niego: DŻORDŻ (goeorge) albo kangoo:)))
no czasem maks ale zadko:)
 
Rysia - extra pomysł :laugh:
Natalka uwielbia lusterko i swoje odbicie w nim (choć pewnie nie wie, że to ona). Pierdzioszki tez przedni zabawa ale najlepsze są gilgotkia. Mała ma gilgotki pod paszkami i na stópkach. Ciągle jeżdzi na rowerku....wszystkie skarpetki i rajstopki juz są wytarte. No i bardzo lubi kąpiel i swoją kaczuszke kąpielową, która ją psika wodą.
Nowe odkrycie to moja otwarta buzia i celowanie do niej rączkami a mama jak mała wceluje to zamyka buzię.
Jej ksywy to: ryjówka, zwierzątko, niusia, nuta, czorcik, księżniczka, bandziorek, ślicznotka...i pewnie wiele innych ;D
 
Mati to mały akrobata, uwielbia jak sie go szybko buja na rekach i przekręca głową na dół śmije się wtedy na głos, Oczywiście uwielbia swoją siostrę i noszenie na samolota robi wtedy taką mine jakby świat byl jego :) Coraz bardziej zaczyna mu się kąpiel podobać leży w wanience na leżaczku i chlapie nogami. Co dziwne lubi sie rozbierać i ubierać ale chyba bardziej rozbierać :) Uwielbią jak się do niego mówi najlepij tatuś z nim rozmawia po swojemu :) Wołamy na niego Guguś, Gugulec, Szynek, Matitati
 
reklama
Do góry