reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Maciuś lubi jak mu robię patataj i hopa do góry, samolocik, przeglądać się w lusterku, łapać mnie za włosy i jak się do niego gada głupotki. I uwielbiam nazywać go Moim Szczęściuniem.
 
reklama
Kamila uwielbia lustro :) Zaśmiewa się w głos, kiedy mówię jak Kaczor Donald i kiedy...warczę ::). Lubi też gidi, gidi po ciałku, łaskotki włosami po twarzy i całusy. Lubi karuzelę, ale chyba ją niedługo popsuje, bo chwyta za misie i ciągnie do siebie ;D. Lubi szybką jazdę samochodem, camiętnie ogląda tv i zachodzi się ze śmiechu gdy tata pisze i stuka po klawiaturze :laugh:( mama stuka zbyt wolno) :D
Mówimy na Nią: Niunia, Muniuś Muniek, Mundek, Krupa, Kocie-samolocie, Termuś, Terminuś
 
a wiecie co ja słyszałam ze do roku czasu nie powinno sie pozwalac dziecku przygladac sie w lusterku ale niemam wogole pojecia dlaczego
 
::) ;) może Dytko wyjdzie? Trzeba dzieciom pokazywać ich odbicie w lustrze. To stymuluje rozwój   chyba... Też tak słyszałam.
idę spać, pa pa :)
 
reklama
Do góry