reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

wow ale furka, Rozi pewnie wogole z niej nie schodzi, tez mysle o takim zakupie dla Majki, chociaz chyba zwycieza sanki:tak: :-D
 
reklama
fajny ten jezdzik Tuniu, taki nieprzekombinowany i czegos takiego teraz szukam, powiedz tylko jak sie ma siedzenie z tymi wglebieniami do siedzenia Rozi?
 
fajny ten jezdzik Tuniu, taki nieprzekombinowany i czegos takiego teraz szukam, powiedz tylko jak sie ma siedzenie z tymi wglebieniami do siedzenia Rozi?
idealnie :-)
no właśnie mnie też przerażały te bardzo przekombinowane. z tego Rozi naprawdę jest zadowolona ja też. nigdy nie jeżdziłam taką bryką.jest bardzo solidny, wytrzymuje nawet moją wagę :szok: bo naprawdę nie raz już nim jeżdziłam :-D polecam!
 
Maciuś ostatnio uwielbia bawić się z naszą suczką (która po jego urodzeniu przeprowadziła się do moich rodziców:sorry2: :rolleyes: ). Ciąga ją za co się da i dokucza. Oczywiście robi to z miłości bo po dokuczaniu tuli ją, głaszcze, całuje i częstuje wszystkim co ma w rączce i na talerzu. Oczywiście nie pozwalamy mu jej maltretować ale on wykorzystuje każdą sekundę nieuwagi.

A co dziwne ona to lubi i łazi za nim krok w krok.
 
Ehhh Antek tez ostatno odkryl,ze ma psa:tak:
Ciagnie go za ogon,tuli,ciagnie za pysk,a ja sie denerwuje,bo pelno klakow:wściekła/y:
A Paco przeszczewsliwy bo Antek go czestuje wszystkim;-)
 
reklama
Moja cora tez bawi sie znaszym psem Nico. On mieszka z moim tata wiec dopada go na dworze :-) Ciagnie za ogon, pokazuje gdzie ma oko, ucho, pysk i zeby :-) i pieknie bawia sie pileczka. Ona mu kula a on jej przynosi i tak caly czas. Nie przeszkadza mu, ze ona go tarmosi tez za nia chodzi :-) Fajne te nasze zwierzaczki dogaduja sie z naszymi pociechami i co najwazniejsze to nie robia krzywdy.
 
Do góry