reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

hihi misiako skąd ja to znam...albo mamo zabieraj rękę z tej myszki ona moooooooooja...ulubiona zabawka synka :)
 
reklama
Mel Paris bonusuje maksymalnym przebywaniem z mama
a to klaskanie to mnie powala ::)
i paluszek wskazujacy, musi to rozbrajajaco wygladac na spacerach, ludzie pewnie ciagle Was zaczepiaja i zachwycaja sie "jaka ona madra" ;D

Milenka ostatnio czesto przychodzi i robi mi na udach pierdzioszki ;D ;D ;D
dobrze ze zrezygnowala z gryzienia ;D

wczoraj wieczorem tez mialysmy obcinanie paznokci ;D
zostaly chyba 3 na dzisiaj ;D
 
Miyu resetowanie komputera tez jest fajne i walenie paluszkami w klawiature...hmmm....a ile takich przyjemnosci jeszcze przed nami O0 O0 O0
 
Gratulujemy umiejetnosci wszystkom babelkom, a mamusiom wytrwalosci i wyrozumialosci :D :D :D :D

Ja nie mam problemu z paznokciami :) Obcinam jak zasnie rano :) troche sie wierci i raczke zabiera ale ja nie daje za wygrana i zawsze wszystkie poobcinam nawet u nozek ;D ;D ;D

Sandruni bardzo sie podoba to czerone swiatelko na listwie ;D ;D ;D
Wchodzi pod biurko i paluszkiem juz o maly wlosek nie raz by go nacisnela :) :p :p
 
Ineczka pisze:
Mel Paris bonusuje maksymalnym przebywaniem z mama
a to klaskanie to mnie powala ::)
i paluszek wskazujacy, musi to rozbrajajaco wygladac na spacerach, ludzie pewnie ciagle Was zaczepiaja i zachwycaja sie "jaka ona madra" ;D

wiesz co.... jeszcze nikt nam tak nie powiedziłał ::) ::) ::) :p ;D

ale często nas zaczepiają, że ładny bobas ...niby ::) 8) 8) 8)

zrzesztą jak nas mają nie zaczepiać, jak Parisa drze się jak stary dziad na ludzi ::)
normalnie czasem robi taką wiochę, że nie wiem co mam zrobić
najczęściej głaskam ją po główce i mówię :
-ciuchutko kochanie ::) :p
ale to powoduję, że się z lekka błaźnię,
...bo Paris dalej swoje ::)

z tym, darciem się... to ja z nią mam
normalnie szok
 
a Parisa pewnie by chciała smoka do buzilka wtedy albo na mamusine rączki co??? ;D ;D ;D ;D

Łukasz wczoraj przed zaśnięciem takie mi hity odspiewywał, że myslałam że pęknę ze śmiechu. Poleciałam szybko po aparat i włączyłam kamerke ale nie zdążyłam. :( Aria dobiegła końca. :p ;D ;D ;D Poluje teraz na powtórkę z rozrywki, ale dzisiaj juz nie będzie koncertu. Łukasz śpi ale co chwile budzi się z płaczem. Podejzewam wzdęcia po kalafiorze. Dostał przed chwila Espumisan, pomasowałam brzuszek i jak na razie chyba w końcu mu ulzyło.
 
Mel ja mam pdobny problem z Mikołajem jak jestem z nim na mieście. Strasznie sie wydziera, krzyczy przeokropnie i zaczepia ludzi wołając yyyyyy. Jak mówie do niego nie krzycz to wogóle niereaguje a jak powiem Mikołaj niewolno to juz cichutko siedzi. Czasami robi tak zabawnie: krzyknie głośno a potem sam mówi "ci ci:" a nawet nieraz mu wyjdzie "cicho".

 
Aniulka pisze:
a Parisa pewnie by chciała smoka do buzilka wtedy albo na mamusine rączki co??? ;D ;D ;D ;D

właśnie, że nie !
smoka nie używamy...
a nawet jak ją tata niesie na rękach albo na barana, to się drze
ale to nie jest narzekanie
to jest poprostu robienie hałasu ::)

kurcze to kalafior może robić takie rzeczy :(
Biedny Łukaszek
 
acha!! ::) ::) A ja myslałam ze ona tak płacze... :p No skoro wszystkim "opowiada" że idzie Parisa to juz inna sprawa ;D ;D ;D ;D ;D

pewnie lubi być w centrum zainteresowania, prawda?? ciekawe po kimto ma?? ;) :laugh: :laugh:

Podejżewam kalafior bo ostatnio było podobnie. Chyba przerzucimy sie całkowicie na brokuły. Sa łagodniejsze
 
reklama
Czytam własnie o waszych problemach z obciananiem paznokietków i musze pochwalić mojego synalka bo on uwielbia sie przygladac jak ja mu obcinam " paluszki" i u nozek i u rączek. Podobnie jest z wyciaganiem gilków z nosa gruszka, Mikołaj sam nastawia noska jak widzi w mojej rece gruszke.
 
Do góry