reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacicie za szpital?Położną?

Hej niczka! Zaczęłam od info w necie- prawie każdy szpital na swojej stronce zamieszcza informacje i indywidualnej opiece położnej i podaje nazwiska i telefony tych do których mozna sie w tej sprawie zgłaszać.Dla mnie nie była to wystarczająca informacja- bo niby co o połoznej ma mi powiedziec jej nr tel.?;-)
Te , szpitale , które wydały mi sie rozsądne postanowiłam zwiedzić (brałam pod uwage odległość od domu, warunki panujące w szpitalu, zasłyszane opinie i cennik usług.)W końcu 3 zdecydowałam się zwiedzić: Inflancką , Solec i Madalińskiego.Gdy już byłam w srodku to nie skupiłam się tylko na oglądaniu sal i łazienek, ale także rozmawiałam z personelem- a położne , które zrobiły na mnie dobre wrażenie poprosiłam o nazwiska i nr tel.Zagadałam tez z dziewczynami, które lezały w tych szpitalach-na salach poprodowych czy patologii -naprawde bardzo chetnie opowiadały o tym co i i jak(ze np. na Solcu kiedy sie zwiedza szpital pokazują nowiutkie wyremontowane sale poporodowe z łazienką-super sama widziałam, a od dziewczyn ze szpitala dowiedziałam sie ze to troche fikcja, bo miejsc w lepszych warunkach jest tylko kilka a reszta dziewczyn lezy z dzieciaczkami w niewyremontowanych salach po drugiej stronie korytarza, o których jakoś pielegniarka pokazująca mi oddział nie wspomniała;-)Jednak Solec i tak wydał i sie przyjaznym szpitalem-sale porodowe sa za darmo, o tym na jaką poporodowa sie trafi decyduje ponoc szczescie a nie zasobnosc portfela.Mimo to, ja zdecydowałam sie na Madalińskiego-mam najbliżej i jakoś tak ogólnie mnie ten szpital najbardziej przypadł do gustu-było tam tak cicho i spokojnie(moze dlatego ze to szpital połozniczy a nie od wszystkiego z oddziałem dla rodzących)Jesli bedziesz jeszcze chciała to oczywiscie podam Ci nazwisko połoznej ale radze przejechac sie i zwiedzic szpitale i o wszysko co Cie interesuje wypytac personel.U mnie to wizyta w szpitalu a nie opinie innych zdecydowały o wyborze:-))
 
reklama
Do góry