reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz po karmieniu u miesięcznego niemowlaczka

Dotmar moj Karolek jak był mniejszy też co chwilę mi się zachłystnął..ale naszczęscie to mu mineło:-D. A od wczoraj mnie zaskakuje bo wreszie zaczyna pić normalnie, bez nerwów i wypluwania smoczka no i ilościowo fajnie. 140 ml wczoraj, a dzis 150 ml:tak:
 
reklama
No i byłyśmy dzisiaj u lekarza... Z malutką wszystko OK, ładnie przybiera na wadze, od ostatniej wizyty czyli przez 2 tyg przytyła 0,5 kg podobno w normie ;-)Rozmawialam z P. doktor o płaczu po jedzeniu, mówi, że mam dużą zdrową córcię która widocznie wiecej potrzebuje jedzonka, zaleciła podawanie wiekszej ilości płynów żeby ją troszkę "oszukać";-)zobaczymy Nie podawalam jej nigdy wody z glukozą. Jak się to dawkuje mniej wiecej? Czy to ma być tak dla poprawienia smaczku, np pół łyżeczki na 100 ml? :happy:
 
moim zdaniem powinnaś spróbować czystej wody przegotowanej, a jak nie będzie chciała pić to ją posłódz i jeszcze raz zagotuj. nie musisz kupować glukozy cukier wystaczy. ilość zależy od tego jakie słodkie ona będzie chciała pić, ale lepiej go unikać. są też cherbatki od pierwszego miesiąca np ułatwiająca trawienie albo kiperkowa czy rumiankowa. Nie zaszkodzą a pomogą. Powodzenia życzę :-)
 
a dodam jeszczeże teraz jest cieplej i bardziej duszno i dzieciom też się chce pić. Moja mała zauważyłam, że pije bardzo dużo płynów, dodam że jest na cycusiu;-)
 
Do góry