reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz po zasnieciu (to nie zęby)

didi133

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2016
Postów
1 131
Miasto
Białystok
Drogie mamy!!
Mój syn od pod ponad miesiąc ok. Godzinę po zasnieciu na noc już płacze krzyczy. Ciężko go uspokoić. Paracetamol nic nie pomaga, zęby mi nie idą. Płacze i tak co wieczór czasem się wybudza czasem nie. To męczy mnie bo śpię mało i martwi bo nie wiem co mu jest. Mały ma 6.5 miesiąca. Espumisan też bez skuteczny, a viburcol dałam raz bez specjalnego zauważalne efekt
..
Czy ktoś miał przypadek bo nie wiem czy taka jego natura czy latać po lekarzach by go przebadali od a do z.
 
reklama
Spróbuj zmienić pampersy na większe ewentualnie kup małemu pampersy - majtki. Moja córka przez miesiąc około popłakiwała w nocy i mimo tego, że idą zęby to żele nic nie dawały. Pobudki co 10 minut. Zmieniłam jej zwykłe pampersy na pamperso-majtki i teraz budzi się tylko na jedzenie.
Wystarczy że dziecko coś uwiera w pachwiny i będzie ryk.
Oczywiście gwarancji że to pomoże, nie ma.
 
Do góry