reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz pod koniec jedzenia

Dołączył(a)
5 Marzec 2018
Postów
6
Witam, mam 4-tygodniowa córeczkę. Karmię ją mlekiem modyfikowanym. Od pewnego czasu mała w połowie albo pod koniec jedzenia zaczyna przeraźliwie płakać, widać że jest dalej głodna ale wypluwa smoczka. Nie pomaga kilkukrotne odbijanie w ciągu jedzenia. Po jedzeniu też płacze, w sumie to płacze prawie cały czas (nawet na rekach) i nie wiem, czy to normalne, czy coś jej dolega.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Moja mala ma podobnie. Mamy skazę białkową.
Twoja córeczka nie musi jej miec ale moze ją boli brzuszek.Ma wzdecia?
 
Jesteśmy teraz na mleku przeciwkolkowym, nie ma ani wzdec, ani problemów z kupkami. Oprócz tego ma wysypkę na buźce, szyi i troszkę na klatce piersiowej. Lekarz powiedział że to trądzik niemowlęcy, ale nie bardzo mu ufam...
Jakie jeszcze objawy miała twoja malutka?
 
Zastanawiam się czy nie kupić mleka na reflux.. mam wrażenie że mleko jej się cofa do gardła, ale mała nie ulewa
 
reklama
Do góry