reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz przed wieczornym karmieniem

Robie z nóg taki koszyczek i jest w takiej pozycji jak na leżaczku :)
Skok rozwojowy juz chyba miał, jakies 3 tygodnie temu byly takie 3/4 dni, że myslalam ze ktos mi zabral grzeczne dziecko a podrzucil malego diabelka.... Płakał duzo, kilka razy mu sie ulało (tak konkretnie....nigdy wczensiej tak nie miał) i nie spał za dobrze.....
Jak myslicie, istnieje taka mozliwosc ze to przez zęby? Maly chce wszystko gryzc no i te hektolitry śliny.....
 
reklama
U nas ten skok trwal kolo miesiaca. Im pozniejsze skoki tym dluzej trwaja:-(. A zachowanie Joasi bylo wypisz wymaluj takie jak opisujesz. I po pewnym czasie po prostu przeszlo.
 
Mam nadzieje, że przejdzie bo mały zazwyczaj duzo zostawia z tego wieczornego karmienia i potem czesto budzi sie w nocy bo glodny, wiec staram sie mu na sile wpychac ale to czesto nie zdaje egzaminu i musze go pozniej dokarmiac ( a jakis czas temu zrezygnowalismy z nocnego karmienia....)
 
Ja miałam podobny problem z córcią i też tu założyłam wątek.. Mała przy każdym karemieniu płakała.. wogóle nie chciała ssać..
To był koszmar.. Trwało to ponad miesiąc..
Różne leki dostawała, częste wizyty u lekakarza..
Aż w końcu zmieniłam smoka na większy powyżej 3 miesiąca... podawałam troszkę chłodniejsze mleko i coś pomogło.. bo teraz jest mała głodomorka.. tylko w nocy budzac się raz na karmienie wypije malututko.. ale w dzień już nie mam żadnych problemów z karmieniem...
A moze też mleko nie pasować, bo również z gerbera przeszłam na bebiko:-)
 
Zminimalizowałam trochę płacz.... Jak tylko biorę małego do karmienia pokazuje mu druga reką jakaś zabawke i zaczyna ssać bez płaczu ....
 
No to się cieszę, że już jest lepiej..:-) Ja też próbowałam wcześniej z zabawką i troszkę pomagało..
Teraz się cieszę, że wszystko wróciło do normy;)
 
reklama
don-kichot ja mam tak samo. Często przy wieczornym karmieniu maluch płącze, do tego moj wytrąca butelkę rączką, ale w naszym przypadku przyczyną jest ząbkowanie (moj skończy jutro 6 miesięcy) a płącze dla tego, że ciepłe mleczko ogrzewa dziąsełka i boli bardziej. Może i u Ciebie tak sie dzieje? Nie wiem w jakim wieku masz malucha ale jeśli w podobnym to może byc ta sama przyczyna. Dla tego Rób przerwy w karmieniu, ja tak robię. Głowa do góry, to minie ;)))
 
Do góry