reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płacz przy jedzeniu

Dołączył(a)
8 Listopad 2016
Postów
12
właśnie was znalazłam i mam nadzieję , że mi pomożecie :)

moja 6 tygodniowa córeczka od jakiegoś tygodnia bardzo płacze przy jedzeniu. Od urodzenia karmiona jest mlekiem modyfikowanym ( enfamil 1) bo miałam bardzo mało pokarmu. I tak jak wspomniałam od tygodnia przechodzimy koszmar. Płacze , wypluwa smoczek, napina się. podnoszę ją do góry i robi się lepiej , ale nadal jest głodna wiec dostawiamy butelkę i wszystko od początku. Gdy je na śpiąco jest wszystko dobrze, ale w ciągu dnia nie możemy sobie poradzić. Wczoraj cały dzień się napinała tak jak by chciała zrobić kupkę ale nic nie wychodziło. Mało co spała, bo ciągle się wybudzała, dopiero wieczorem po okropnym płaczu puściło i kupka poszła. Gdy wspomniałam o ty doktórce powiedziała, że taki jej urok , ale dla mnie jest to nienormalne. Podaję jej espumisan ale nic to nie daje, może tyle, że bączki idą i to duże. Dzwoniłam do położnej i kazała podawać dodatkowo delicol, zobaczymy czy pomoże.
 
reklama
Może trzeba zmienić mleko albo dołożyć probiotyk na lepszą pracę jelit. U nas sie sprawdzila biogaia ale ja karmie piersia i tylko okazjonalnie mm.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, miałam podobny problem z synkiem. Tyle tylko, że ja karmilam piersią.
Jak tak się prężył i płakał myślałam, że dziecko się nie najadało i dodatkowo na początku podawałam mm z butelki. I to też nie pomogło.
Podawałam też krople biogaia Protectis i Bobotic - podobne do Espumisanu, robiłam masaż brzuszka i nic. Tylko głośne bąki. Synek nadal miał wzdęcia i męczył się przed kupą.
Pediatra powiedział mi, że to wina nierozwiniętego jeszcze układu pokarmowego.
I po skończeniu 3 miesiąca przeszło samo :)
Więc jeśli krople, masaże i kąpiel nie pomagają musisz przeczekać. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Cześć, miałam podobny problem z synkiem. Tyle tylko, że ja karmilam piersią.
Jak tak się prężył i płakał myślałam, że dziecko się nie najadało i dodatkowo na początku podawałam mm z butelki. I to też nie pomogło.
Podawałam też krople biogaia Protectis i Bobotic - podobne do Espumisanu, robiłam masaż brzuszka i nic. Tylko głośne bąki. Synek nadal miał wzdęcia i męczył się przed kupą.
Pediatra powiedział mi, że to wina nierozwiniętego jeszcze układu pokarmowego.
I po skończeniu 3 miesiąca przeszło samo :)
Więc jeśli krople, masaże i kąpiel nie pomagają musisz przeczekać. Powodzenia
Licze ze i u Nas po 3 miesiacach przejdzie, bo mam bardzo podobna sytuacje. Napina sie, a kupa dopiero na drugi dzien.

[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
Do góry