reklama

Płacz przy odbijaniu

Od
18 Wrzesień 2018
Postów
2
Odpowiedzi
0
#1
Drogie mamusie, może wy coś poradzicie. Od jakiegoś miesiąca karmię córkę mlekiem bebiko1. Na poczatku wszystko było ok, nie ulewało się ani nic. Od kilku dni zaczyna jej się ulewać, ostatnio aż chlusnęła mlekiem, po wzięciu do odbicia zaczyna płakać, nie chce prawie w ogóle na rękach bo zaraz płacz. Wcześniej można ją było trzymać na rękach i nie było żadnego problemu, a teraz nie wiem co się z nią dzieje. Czy to możliwe że już jej nie pasuje to mleko? Proszę o pomoc.
 
reklama

Tanashiri

Zaangażowana w BB
Od
30 Listopad 2017
Postów
122
Odpowiedzi
0
#2
Może być tak, że podczas odbijania treści zoladkowe sie cofaja do przełyku stąd płacz ponieważ pewnie dziecko czuje pieczenie w gardle. Na początku życia mojego drugiego dziecka jeździliśmy do gastroenterologa. Zakazał on odbijać dziecko. Miałam go po jedzeniu trzymać w pozycji pół leżącej przez ok godzinę, tak żeby główka była wyżej niż reszta ciała. Ten lekarz mówił, że odbijajac Małego przyprawie go o refluks... ile w tym prawdy, ciężko powiedzieć. Spróbuj jej nie odbijać. Zobacz czy wtedy płacze.
 
Od
21 Maj 2018
Postów
417
Odpowiedzi
1
#3
Ile dziecko ma miesięcy? U mnie było podobnie najpierw wszystko ok, a około 5 tyg. Zaczynamy się ulewanie na odległość. Przeszliśmy na mleko antyrefluksowe Bebilon AR i wszystko było ok
 

MISSbutterfly

Zaangażowana w BB
Od
7 Wrzesień 2010
Postów
111
Odpowiedzi
1
#5
Może to refluks. A swoją drogą zmień mleko, bo Bebiko nie jest dobrym mlekiem :/ Miej w pogotowiu Viburcol bo nie ma lepszego leku w stanach nieokoju u dzieci, płączliwości czy podczas kolek. Jest też syrop warty polecenia choć drogi i nazywa sie gastrotuss.
 
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry