reklama

Płacz przy odbijaniu

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
Drogie mamusie, może wy coś poradzicie. Od jakiegoś miesiąca karmię córkę mlekiem bebiko1. Na poczatku wszystko było ok, nie ulewało się ani nic. Od kilku dni zaczyna jej się ulewać, ostatnio aż chlusnęła mlekiem, po wzięciu do odbicia zaczyna płakać, nie chce prawie w ogóle na rękach bo zaraz płacz. Wcześniej można ją było trzymać na rękach i nie było żadnego problemu, a teraz nie wiem co się z nią dzieje. Czy to możliwe że już jej nie pasuje to mleko? Proszę o pomoc.
 
reklama

Tanashiri

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
144
Rozwiązania
0
Może być tak, że podczas odbijania treści zoladkowe sie cofaja do przełyku stąd płacz ponieważ pewnie dziecko czuje pieczenie w gardle. Na początku życia mojego drugiego dziecka jeździliśmy do gastroenterologa. Zakazał on odbijać dziecko. Miałam go po jedzeniu trzymać w pozycji pół leżącej przez ok godzinę, tak żeby główka była wyżej niż reszta ciała. Ten lekarz mówił, że odbijajac Małego przyprawie go o refluks... ile w tym prawdy, ciężko powiedzieć. Spróbuj jej nie odbijać. Zobacz czy wtedy płacze.
 

BetiPS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
505
Rozwiązania
1
Ile dziecko ma miesięcy? U mnie było podobnie najpierw wszystko ok, a około 5 tyg. Zaczynamy się ulewanie na odległość. Przeszliśmy na mleko antyrefluksowe Bebilon AR i wszystko było ok
 

MISSbutterfly

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2010
Postów
112
Rozwiązania
1
Może to refluks. A swoją drogą zmień mleko, bo Bebiko nie jest dobrym mlekiem :/ Miej w pogotowiu Viburcol bo nie ma lepszego leku w stanach nieokoju u dzieci, płączliwości czy podczas kolek. Jest też syrop warty polecenia choć drogi i nazywa sie gastrotuss.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry