reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz przy oddawaniu stolca przez dziecko

..
 

Załączniki

  • Screenshot_20180529-143203.png
    Screenshot_20180529-143203.png
    177,7 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Moj 3 miesieczny synek właśnie nie robi kupki od tygodnia. Ostatnia byla w zeszła środę, również po tygodniu nieobecności. Myślałam, że nie nadążę przebierac jak już zrobi ale sie zdziwiłam bo była najnormalniejsza w świecie i w normalnej ilości. Dziecko nie płacze, nie stęka, nie pręży się, brzuszek miękki więc nie widzę powodu dla ktorego miałabym mu pchac w pupcie czopki czy inne rzeczy.... Chyba logiczne jest, że skoro jest właściwie płynna to nie może mieć problemu z jej zrobieniem.
Oczywiscie karmiony piersią, gdyby dostawał inne mleczko to bym sie martwiła
 
Moj 3 miesieczny synek właśnie nie robi kupki od tygodnia. Ostatnia byla w zeszła środę, również po tygodniu nieobecności. Myślałam, że nie nadążę przebierac jak już zrobi ale sie zdziwiłam bo była najnormalniejsza w świecie i w normalnej ilości. Dziecko nie płacze, nie stęka, nie pręży się, brzuszek miękki więc nie widzę powodu dla ktorego miałabym mu pchac w pupcie czopki czy inne rzeczy.... Chyba logiczne jest, że skoro jest właściwie płynna to nie może mieć problemu z jej zrobieniem.
No dokładnie. co innego zatwardzenie!.
Wlasnie powinno byc logiczne.
Ale lepiej grzebac dziecku w pupie roznymi rzeczami. Klocac sie i nie majac racji.
 
Ostatnia edycja:
No canpolbabies to źródło wszelkiej wiedzy. Koniec dyskusji bo widzę ze w średniowieczu żyjesz
Haha nie mam siły normalnie chyba Ty wlasne żyjesz w ciemnogrodzie..podalam Ci przyklad to samo mozna przeczytać u Hafiji na mamo to ja (nawet w miesieczniakach)i grupach KP.

I zrozum ze czytalam to w dobrych ksiazkach w ciazy . Mowili mi to lekarze i polozne jeszcze w ciazy douczone w temacie KP? Chyba trzeba jak krowie na rowie.
Z resztą pisalam wejdz na strone grupe o
KP tam sa specjaliści mozesz zadac pytanie.
Cale zycie trzeba sie douczac a nie stac w miejscu.
Kończę temat .
 
Ostatnia edycja:
Do góry